poster

Láska mezi řádky (TV film)

 • Německo

  Das Lächeln der Frauen

 • Slovensko

  Úsmev ženy

Romantický / Drama

Německo, 2014, 90 min

 • eaglestar
  ****

  Čekám standardní germánskou krávovinu ve stylu Rózy Pilči a..... a vono hovno. Skvělý příklad jak kvalitně natočit nízkorozpočtovou TV romantiku (zdejší pseudointelektuálská honorace mi může svým bojkotováním čehokoliv romanticko-oddechového políbit kAnál!) . Rozhodně nic světoborného nebo objevného (mustr x-krát použitý, až bych řekl ošoupaný), ale dobře natočeno, dobrý výběr herců (zvlášt Melika má takové zvláštní kouzlo, dost mi připomínala Tautou, která je sice hezčí, ale svým vyumělkovaným ksichtem též méně uvěřitelná), příjemný hudební doprovod, nepřecukrováno, civilně vzletné, nepálivě hřejivé a na skopčáky povedeně francouzské. Úprk k ajfelovce na konci filmu bych asi vystřihl, ale jinak spokojenost.(12.8.2015)

 • Wez
  ***

  Film samotný je takový romantický průměr,který mě ale ke konci celkem zaujal-co bych chtěl vyzdvihnout jsou ale nádherné záběry opravdu překrásné a romantické Paříže-a když si člověk uvědomí,co z toho dokázali ty demokratické a multikulturní kurvy za pár let udělat,je mu z toho opravdu smutno a do pláče...:-((23.9.2017)

 • suzanne1997
  ****

  Romantický film, kde láska sálá doslova z každého kroku. Hlavní hrdinové se do sebe zamilují, a to i přesto že se neznají. Od tohoto filmu jsem čekala typickou romantiku typu pichlerka nebo inga lidstrom. Ta se však k mému překvapení a překvapivě i potěšení nekonala. Výborně promyšlený film, kdy jen čekáte, co z něj vyleze a kdy se konečně setkají, tedy tak jak by měli, s pravou tváří, tváří v tvář. Není toho moc, co vytknout, nikdy jsem podobný film neviděla. Nebo si jej v tuto chvíli nedokážu vybavit. Oslovil mne a až do samého konce mne nechal čekat a jen se domýšlet, co se vlastně stane. Rozhodně jej doporučuji podobným romantickým duším, jako jsem já, pro ty, kteří romantiku moc nevyhledávají nebo se jim nelíbí, nemá cenu si tento film ani pouštět.(5.11.2017)

 • waits
  ***

  Německá komedie z Paříže:). A protože ví, že je německá, snaží se celou dobu působit odlehčeně a vesele. Podle mě se jí to nedaří, ale zase je pravda, že pokud by se o to aspoń nepokusila, byla by to hrozná nuda. Trochu mě překvapilo nahaté osazenstvo v sauně, mezi kterým chodí (jinak sympatický) oblečený Andre, Aurelie je pak tvrdohlavý typ ženy, žijící trochu ve svém paralelním vesmíru, který mě neokouzlí ani skutečnosti, ani ve filmu. Kdyby si ji Andre nevšiml, možná by byla singl (dříve stará panna) dost dlouho..možná pořád. Dodíval jsem se, ale žádná sláva, slabší tři, pomohlo, že jsem si zálibně připomněl místa procházek kolem Paříže.(22.9.2017)

 • - Film je natočen na motivu knihy „Úsměvy žen“ od Nicolase Barreaua. (Aridara)