poster

Maggie má plán

 • USA

  Maggie's Plan

 • Slovensko

  Maggie má plán

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anderson
  ****

  Smrteľne nudná indy-pindy sonda (koľká už v poradí) do zložitého života americkej slniečkársko-intelektuálnej smotánky. Ale keď sa na to človek začne dívať ako na paródiu, nestačí sa zdržať smiechu. A hoci neverím, že by režisérka mala v úmysle nakrúcať práve v tomto duchu, udeľujem jej veľmi silné 4 nedopísané spopolnené romány. (26.12.2016)(26.12.2016)

 • eLeR
  ***

  Dobrosrdečná, milá a tak trochu divná Maggie asi nie je stvorená s niekým žiť. Možno len s takým istým dobrosrdečným, milým a trochu divným predavačom uhoriek. Ale však ona už určite vymyslí nejaký plán. Výborné obsadenie, výborné kostýmy ... malo to čaro, nenudila som sa, ale čakala som viac. Project 52 Films by Women (16.10.2016)

 • Necrotongue
  *

  V popisce k filmu se píše komedie/drama/romantický a já nevím proč. Jediný romantický moment byl asi ten, když Ragnar Lothbrok vylovil z kapsy kytku, než začal fungovat jako spermabanka, drama jsem nepostřehl vůbec, místa, kde jsem se měl smát, jsem sice našel, ale důvod ke smíchu nenabídla. Hlavní hrdinka na mě po celou dobu působila jako nesympatická blbka, děj byl jednoduchý a předvídatelný, prostě nuda. Námět, scénář a režie-Rebecca Miller, gratuluji.(8.10.2016)

 • DavidS.
  **

  Maggie má plán, ale také pletené vestičky, s nimž nevěřím, že by mohla být jakýmkoliv mostem mezi uměním a obchodem...A jelikož civilní romance s přesným, ale v dané pozici již přeci jen okoukaným Hawkem, by mohla být pro newyorské intelektuálky prahnoucí po dítěti málo, přidávají se antropologické polemiky...A hlavní hrdina nosí v hlavě, jak jinak, román...(17.9.2016)

 • TommyDiamond
  *

  Jo, láska yntelektuálu není jednoduchá. Ona vlastně jednoduchá je, ale tyhle lidí, kteří v tom hledají logiku nebo mají ten svůj ''plán" si to dělají zbytečně složité. A hlavně když ten plán selže..... Na filmu je jasně vidět rukopis vnitřně vyschle staré panny, která chtěla vytvořit moderní romantickou komedii " na úrovni " , ale její starosvětský přístup to nedovolil. Dám jednu hvězdu, za odpudivou, skvělou a přísnou Julliane Moore....(4.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace