Maggie má plán

USA, 2015, 99 min

Rebecca Miller

Rebecca Miller

Sam Levy

Julianne skvělá, ale jinak jsem od všech čekala víc. Na komedii je to hodně málo vtipné, spíš jsem se neustále ošívala z toho, jak dvě mrchy krutě manipulují jedním chlapem (a to jsem feministka).(26.8.2016)

Allenovka bez Woodyho. Přijemná hořkosladká komedie, u které je hlavním problémem velice pomalé tempo, díky kterému jsem si myslel, že je film tak o půl hodiny delší. Na jedno podívání rozhodně neurazí a herci dokážou překvapit.(11.11.2016)

Neotřelá vztahovka s dobře napsanými dialogy. To už se dneska moc nenosí. Rebecca Millerová je ten starý dobrý Woody Allen v sukni. A prosťáček Ragnar dealující nakládačky je k sežrání.(25.1.2017)

• Handle

Tyhle filmy nechápu, fakt ne...(31.5.2016)

Dobrosrdečná, milá a tak trochu divná Maggie asi nie je stvorená s niekým žiť. Možno len s takým istým dobrosrdečným, milým a trochu divným predavačom uhoriek. Ale však ona už určite vymyslí nejaký plán. Výborné obsadenie, výborné kostýmy ... malo to čaro, nenudila som sa, ale čakala som viac. Project 52 Films by Women (16.10.2016)