poster

Maggie má plán

 • USA

  Maggie's Plan

 • Slovensko

  Maggie má plán

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 99 min

Režie:

Rebecca Miller

Scénář:

Rebecca Miller

Kamera:

Sam Levy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DavidS.
  **

  Maggie má plán, ale také pletené vestičky, s nimž nevěřím, že by mohla být jakýmkoliv mostem mezi uměním a obchodem...A jelikož civilní romance s přesným, ale v dané pozici již přeci jen okoukaným Hawkem, by mohla být pro newyorské intelektuálky prahnoucí po dítěti málo, přidávají se antropologické polemiky...A hlavní hrdina nosí v hlavě, jak jinak, román...(17.9.2016)

 • Fanita
  odpad!

  Taký zlý film s takým skvelým hereckým obsadením. Zbytok asi nemá ani cenu komentovať. Mňa by len strašne zaujímali ako uhovorili hercov ako Ethan Hawke a Julianne Moore podielať sa na niečom tak strašne nemastnom neslanom? Majú to tak, že raz do roka natočia nejaký film v rámci hereckej charity? Sklamaná som.(14.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Láska je svinstvo. Je nelogická, nehospodárná a plná smetí." Osud mám rád, protože vím, že to se mnou myslí dobře a taky vím, že můj odpor je marný. Jenže Maggie je příliš nezkušená a tak nechce nechat svůj osud na Osudu. Proto se vzpouzí, vymýšlí své plány, chce dělat cavyky a mě to celkem nudí. Zejména proto, že Maggie do sebe zavedla okurkářův genetický materiál, ukradla si manžela, pak ho vrátila a to je všechno. Žádný humor, žádné drama, žádný děj, jen touha všechno řídit a takovým osobám se snažím vyhýbat. Maggie si mě však odchytla na lavičce, donutila mě se na to dívat a ještě mi chtěla radit s hodnocením. Jenže to už je jen na mě, děvenko. A nebude se ti to líbit.(5.3.2017)

 • anderson
  ****

  Smrteľne nudná indy-pindy sonda (koľká už v poradí) do zložitého života americkej slniečkársko-intelektuálnej smotánky. Ale keď sa na to človek začne dívať ako na paródiu, nestačí sa zdržať smiechu. A hoci neverím, že by režisérka mala v úmysle nakrúcať práve v tomto duchu, udeľujem jej veľmi silné 4 nedopísané spopolnené romány. (26.12.2016)(26.12.2016)

 • BDMarty007
  **

  Velice to připomíná filmy Woodyho Allena, akorát tam chybí Woody Allen, vtipnost v dialozích, větší dramaturgická rafinovanost, hudba a humor. Po hodině jsem měl pocit, že už to trvá nejmíň dvě. Jediné co mě na tom baví je právě ta představa, jak by z toho WA mohl s nevelkými změnami vykouzlit svůj typický dobrý film.(8.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace