poster

Maggie má plán

 • USA

  Maggie's Plan

 • Slovensko

  Maggie má plán

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fanita
  odpad!

  Taký zlý film s takým skvelým hereckým obsadením. Zbytok asi nemá ani cenu komentovať. Mňa by len strašne zaujímali ako uhovorili hercov ako Ethan Hawke a Julianne Moore podielať sa na niečom tak strašne nemastnom neslanom? Majú to tak, že raz do roka natočia nejaký film v rámci hereckej charity? Sklamaná som.(14.2.2017)

 • Greg25
  ***

  Svojí zápletkou velmi zvláštní až bizarně absurdní snímek se zvláštní atmosférou a ještě zvláštnějšími vztahy, které jsou řešeny ještě divněji než byste čekali. Skvělé herecké civilní výkony (naprosto skvělý Bill Hader ve vedlejší roli). Film, který se bere značně s odstupem a nic vám nenutí, akorát si občas říkáte, jestli by se to vlastně mohlo stát. A vlastně mohlo, vztahy jsou bizarní vlastně vždycky. S takovým klidem ale velmi vzácné. 60%(18.7.2018)

 • pepo
  **

  Esencia toho najhoršieho z americkej nezávislej tvorby. Nudné, nezaujímavé, remeselne zle natočené, s nesympatickými postavami, bez emócií a celé postavené na jedinom slušnom, no nerozvinutom nápade. Normálne som rozmýšľaľ či to neprodukoval Allen alebo Jarmush 4/10 jedine kvôli tomu, že mám tak rád tento žáner(8.1.2017)

 • eLeR
  ***

  Dobrosrdečná, milá a tak trochu divná Maggie asi nie je stvorená s niekým žiť. Možno len s takým istým dobrosrdečným, milým a trochu divným predavačom uhoriek. Ale však ona už určite vymyslí nejaký plán. Výborné obsadenie, výborné kostýmy ... malo to čaro, nenudila som sa, ale čakala som viac. Project 52 Films by Women (16.10.2016)

 • TommyDiamond
  *

  Jo, láska yntelektuálu není jednoduchá. Ona vlastně jednoduchá je, ale tyhle lidí, kteří v tom hledají logiku nebo mají ten svůj ''plán" si to dělají zbytečně složité. A hlavně když ten plán selže..... Na filmu je jasně vidět rukopis vnitřně vyschle staré panny, která chtěla vytvořit moderní romantickou komedii " na úrovni " , ale její starosvětský přístup to nedovolil. Dám jednu hvězdu, za odpudivou, skvělou a přísnou Julliane Moore....(4.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace