Reklama

Reklama

Malý dráček

  • Česko Dráček Kokosák (festivalový název) (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Dráček Kokosáček a jeho kamarád Oskar se narodili na Dračím ostrově, ale jsou jiní než ostatní. Kokosáček je létající drak, který nelítá a Oskar je drak masožravec, který se stal vegetariánem. Společně s vynalézavou dikobrazicí Matildou musí zachránit ostrov před nebezpečnou sopkou, která se po letech najednou probudila. Bude to ale možné jenom tehdy, pokud draci všech velikostí a barev uzavřou mezi sebou mír a spojí síly k záchraně jejich nádherního ostrova. (Mirius FD)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (5)

titix 

všechny recenze uživatele

Lepší průměr spíš taková televizní záležitost. Děti se bavili a já koneckonců občas také i když to není jako hollywoodská produkce jako je Ice age , Shrak nebo Pixar obecně. Ale animace dobrá, zábavná. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nemecká rozprávka určená vyslovene pre deti. Ani len tie staršie to nebude baviť, nakoľko aj ten dej nemôže zaujať. Potešili akurát celkom slušné animácie a taká príjemná atmosféra, ktorá z toho sršala, ale to je tak všetko. Na kvalitnejšie animáky to jednoducho nemá. 35 % ()

pepe_r 

všechny recenze uživatele

Veselé a milé, je to spíš pro menší. Rozhodně to není pro větší děti co letí na Šrekovi. Příjemně strávené nedělní odpoledne. Nevím proč něco takového nemůže vzniknout i u nás. To je jen dospělácké povzdechnutí. Dětem je to samozřejmě fuk. ()

Galerie (47)

Reklama

Reklama