Léto v Portugalsku (TV film)

• Německo

Michael Keusch

Ulrich Reuter

Sam Davis, Rita Nasser
  • Ydrosten

Vnímal jsem ten film, tak napůl ucha, ale rovnou říkám, že kdyby se semnou takhle bavila moje žena, tak ji kopnu do prdele během 5 minut. Jen nastíním o co šlo. Manžel přijel za manželkou do hotelu, aby ji udělal radost když měl cestu kolem cestou na nějakou schůzku a ona se s ním bavila způsobem : podvedl jsi mě někdy ? Máš mě rád ? Proč ses za mnou stavil ? Ty už jsi v této restauraci s nějakou ženou byl ? atd. No ty vole ( óóó ... mé hodnocení, změnilo barvu filmu z šedé na černou )(22.12.2014)

• Str3jd4

*Za hudbu a slušné záběry. Kdyby šlo o němý film, bylo by hvězdiček víc.(13.11.2016)

• jasanka

Tak to teda byla blbost... Některé podobné filmy jsou alespoň fajn jako kulisa nebo se jim člověk může smát, ale tohle... Kraviny, nelogičnosti, otravné postavy a hlavně jejich rozhovory.(8.1.2015)

• razo01

Nič proti Giesecke Swarovski ale takéto bezduché filmy sú urážkou filmu.(8.7.2017)