poster

Pavarotti - hlas pro věčnost (TV film)

 • USA

  Pavarotti: A Voice For The Ages

Dokumentární / Hudební

USA, 2013, 59 min

 • Mylouch
  ****

  Dokumentaristicky se nejedná o skvost, ale mít před objektivem někoho, kdo ve vrcholné formě dokázal ve svém oblíbeném repertoáru i v mezižánrových spolupracích tolik, je pravé požehnání. Samotné ukázky písní a árií v mistrově provedení dostávají diváky do kolen a divačky ... po stovkách.(2.1.2016)

 • allebra
  *****

  Velmi povedený hudební dokument. Slovní doprovod byl dostačující, hudební ukázky Luciana Pavarottiho nepotřebovaly komentář. Už samotný název je výstižný, jeho hlas je pro věčnost!(12.9.2017)

 • otík
  *****

  Není to žádný životopisný dokument, ale je složen z různých ukázek Pavarottiho tvorby (ukázky z koncertů, setkání s dalšími dvěma tenoristy či zpěváky pop music, maličko z oper) a Pavarottiho doprovodného slova o jeho vztahu k hudbě. Vše do sebe krásně zapadá, ať už hudebně nebo slovem. Živý dokument, který přiblíží divákům Pavarottiho duši i jeho písně.(18.1.2016)

 • lardko
  **

  Tak takovéhle dokumenty moc nemusím.(2.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace