The Wrong Side of Right

The Dog Lover

USA, 2016, 101 min

• kaylin

Film o tom, jak jsou psi krásná stvoření - o to se nepřu - a jak bychom je měli mít rádi - o to se taky napřu. Jenže je to podáno jako idealistický, naivní snímek o tom, že spravedlnost zvítězí a že všechno dobře dopadne a nikdo nepřijde k úhoně. Tomu prostě nedovedu věřit a nemá to na mě žádný pořádný efekt.(30.8.2017)

• veru_needy

Ze začátku vypadal film dost nadějně. Chvílema jsem si opravdu myslela, že se někdo chopil spravedlnosti a natočil film, který má všem ukázat jak špatné množírny jsou a že to opravdu není jen nějaká "činnost" na které se dá vydělat, ale že je to bezpochyb týrání zvířat. Nakonec se vše ale otočilo v to, že hlavní hrdinka (která byla tajně do rodiny nastrčena, aby získala důkazy o nesprávném zacházení se psy) se začala dané rodiny zastávat a lobovat za jejich práva, protože údajně nědělali nic špatného, když oddělovali nemocné psy od těch zdravých. Už nikdy nebudu tak naivní a nebudu si myslet, že se konečně někdo odhodlal k něčemu prospěšnému. 40% jen za ten začátek, který mě nachvilku uvedl do euforie.(1.3.2017)