poster

Estrádička (TV pořad)

Komedie

Česko, 2015, 70 min

 • lubospoti
  *

  Už samotné slovo estráda ve mně vyvolává lehkou nevolnost. A Estrádička? To je ještě větší kalibr. Trapnost, marnost, ztráta času... Dělat humor prostě není sranda.(21.3.2015)

 • kingik
  *

  Estrád(ičk)a, co zakopla o humor a spadla. A spadla do trapasu, načež byl z toho nepovedený večer, a to hned při své premiéře. Pánové Knor, Mladý a Náhlovský chtěli být od první minuty jiní, než jak je známe. Chtěli být nějakým způsobem originální a svým způsobem zábavní. A rozjezd nevypadal špatně. Knor suše hláškoval, Mladý s Náhlovským nezůstávali pozadu, jejich humoriáda byla v počátečních fázích osvěžující. Jenže to dohromady vydrželo jen nějakých pár minut, než přišel první host, s jehož příchodem všechno šlo do sraček. Kde se totiž zjeví neumětelský, neumělecký přízrak a píča s velkým P kouzelník Nedvěd, je rázem konec šancím, že se divák pobaví. Nechápu, proč toho nevtipného dementa někdo někam může pozvat. Ten by měl mít permanentní zákaz vstupu na obrazovky. Jeho debilní vystoupení, ve kterém jen potvrdil, jak ničeho dobrého není schopen, zabralo půlku pořadu. Dojezd s Františkem Nedvědem byl prakticky bezvýrazný, na čemž nese svůj podíl nedobrý výběr hostů, oba Nedvědy nevýjimaje. Do příště by to chtělo nějaké atraktivnější hosty, co si fakt s humorem tykají, ne kouzelníky a písničkáře za zenitem. Koncept pořadu s mírně anarchistickým vyzněním, co do uchopení zábavy, nebyl úplně nejhorší. Dokonce jistým plusem byla také záměrná chaotičnost a anti-schematičnost, tolik typická pro televizní zábavné estrády, jimž se atypické pojetí vzpíralo. I v méně lidech, respektive v menším počtu účinkujíích, se dá dělat dobrý humor. V odstrašující pódiové scéně s nepříliš ujasněnými nápady a totálně nezábavnými hosty, se však humor dá s úspěchem zavraždit. Knor, Mladý, Náhlovský a spol. jsou solidní vrahounci zbytků kvalitního humoru. Ostatně, vyjmenujte mně oblast televizní zábavy, kterou tv Barrandov (ještě) nezavraždil. 20%(25.1.2015)

 • Ydrosten
  *

  Humoru poskromnu a vlastně i docela nudní hosté.(21.3.2015)

 • tuntavala
  odpad!

  Az na same dno.(22.4.2016)

 • Big Bear
  odpad!

  Stand up s Náhlovským? No tfuj tajxl ! Co tam proboha dělá inteligentní Knor, Nedvěd a Vydra? To je něco podobného jako Chmela a Sokol v Partičce... Ne, děkuji jednou stačilo! ODPAD(19.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace