Hybná síla

Když se Alex, ostřílené zlodějce s tajemnou minulostí, omylem podaří prozradit svou totožnost během původně plánované rutinní loupeže, záhy se ocitne zapletená ve vládním spiknutí a vtažená do smrtící hry na kočku a na myš s nebezpečným vrahem a jeho týmem zabijáků. Alex, vyzbrojená vlastním arzenálem smrtících schopností, je rozhodnutá pomstít své zavražděné přátele a odhalit přitom pravdu. Olga Kurylenko exceluje po boku Jamese Purefoye v hlavní roli akční hrdinky v tomto dynamickém thrilleru. (HBO Europe)

krasava

Ze začátku docela nuda, v druhé půlce se děj rozproudil. Olga - podívaná pro pány, jinak nijak neprokreslený charakter, který by víc zaujal. Škoda peněz na natáčení takovýchle filmů. ()

PORTER44

Průměrná akční podívaná,O.Kurylenko to docela zvládla jako jediná z celého filmu (střílečky,bojovky a noha ve svěráku ),ostatní herecké výkony nic moc, akční scény docela povedené,příběhově průměr. ()

Filmao

Při pátečním večeru jsem omylem narazil na tento film. Očekával jsem dálší béčkový flák na který do rána zapomenu, ale byl jsem překvapen. Okolo té 20 minuty se to začíná rozjíždět. Něco podobného ve stylu 96 hodin. Bavil jsem se a nemohl jsem se odtrhnout od filmu. Jen nechápu odkud se tu vzal Morgan Freeman. Průměr. 65% ()