Co když Apollo 11 misi nedokončilo a vše, co jsme viděli, byla fikce natočená Stanley Kubrickem? Odpověď na tuto otázku budeme hledat v šedesátých letech v Londýně, kde se bude agent CIA (Ron Perlman) pokoušet najít slavného režiséra a zároveň bude muset spojit své síly s manažerem rockové skupiny (Rupert Grint). (hendrich6)

Hora1000

Skvělá zábavná oddychovka s bandou ujetých postav a čupr angličtinou. Myslím, že film je silně podhodnocený čemuž nerozumím. Pro mě, absolutní srdcovka. ()

Jadro

V celom filme nenájdete jedinú chybičku.... Fatálny odraz doby a hlavne konečne reálny pohľad na situáciu ako to v skutočnosti bolo.... 100% za herecké obsadenie a 100% za všetky scény, nie je tam ani jedna nudná minúta a ten záver ==> M.A.S.A.K.E.R. !!! ()

a0001

Tak správne trhnuté, miestami vtipné, miestami trápne, ujeté správne, bizardne úchylné (kompliment), nápadité.. Sakra ale nemalo to dynamiku, akokeby to malo ručnú brzdu. ()

Vasyl

Boží Sheehan, šedesátková vyfetovaná atmosféra parádně podpořená hudbou (scéna s White Rabbit!), brutální agent Perlman. Tohle všechno hoodně převažuje otravnýho zrzka. Až tak moc, že je v tomhle filmu i docela sympatickej. Sledovat to ve více lidech a nestřízlivej, nepochybuju o plným počtu. ()

Bilky

Čo majú spoločné Harry Potter, Kubrickova Odyssea a Hellboy? Ani hovno! Ale keby bol Guy Ritchie hipisák tak by po koksíkovom víkende zrežíroval aj samotného Kubricka a konšpiračné pristátie na Mesiaci asi v tomto duchu a s podobným obsadením! Je to za čisté 4 hviezdy, ale za to, že je to režisérsky debut a tak krásny úlet s odvážnym castingom - tak za tú odvahu dávam 5.hviezdu aj s kladivom a kosákom. ()

veere

Kurva že jo! Zmaštěnej Nathan z Misfits spolu s Ronem šlohnou magorovi z CIA kupu peněz, kterou má na natočení fiktivního přistání na měsíci. Naprosto skvělá ujeťárna a kdyby měl někdo natáčet Kozoroha 1 jako komedii nedopadlo by to lépe... ()

miskapejka

Nejdřív jsem chtěla dát jen 4*, ale po druhém zhlédnutí si zaslouží 5*, a to především pro to perfektní obsazení hlavního "záporáka klaďase" Perlmanem, který svým výkonem táhne celý film a není asi vážně nikdo, kdo by to zahrál lépe. A navíc, smála jsem se fakt hodně. Což je u dnešních komedií taky rarita, která si to hodnocení zaslouží. ()

Inkognito_CZ

Totální a naprostý mozkový průplach. Rupert Grint mě neskutečně překvapil a bylo vidět, že role mu sedla jako ušitá. Nic víc se k tomu nedá říct, jelikož tohle dílo se vymyká všem měřítkům normálnosti. Absolutně chápu ty rozporuplné reakce recenzentů. Za sebe ale říkám, že to stálo za to! ()

pvlkohout

Totální úlet plný bizarností, dělající se srandu z jedné z nejzprofanovanějších konspiračních teorií... Smál jsem se od začátku do konce... :D ()

Bragi66

Dlouho už se o režiséru Stanlym Kubrickovi spekuluje, že pro misi Apola 11 ve studiu vyrobil falešnou reportáž, kdyby se přistání na Měsíci nepovedlo. Toho využili tvůrci Moonwalkers a natočili docela překvapivě svižnou komedii, kdy si CIA omylem objedná tuto práci u party vyhulených hipíků a jiných podivných existencí. Francouzský režisér a hned napoprvé, no klobouk dolů! Bohužel od té doby o něm není ve velkých filmech moc slyšet ani vidět. K tomu Měsíci vtip: Baví se dva policajti: "Já už těm vědcům nevěřím. Tvrdí, že na Měsíci není život, ale moje žena odjela na měsíc do lázní a vrátila se v jiném stavu." ()

kecal

První půlhodina je přímo vražedně nudná, pak se to ovšem rozjede a dočkáte se opravdu geniálních kousků. Pro úspěch filmu to chtělo jednoznačně víc LSD pro štáb. ()

Klot

Ron Perlman v životní formě. Není to sice Shakespeare, ale proti Hellboyovi tady má konečně alespoň trochu co hrát. Celkově úsměvná a místy bránici trhající hříčka o natáčení "záložního" přenosu z přistání na Měsíci. Sice se z tématu asi dalo vymačkat více šťávy a druhá polovina s permanentně opilým/zfetovaným štábem je už trochu schématická, ale celkově se jedná o příjemné pokoukání s několika velmi vtipnými momenty. ()

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

Future Gate Sci-fi Film Festival 2017

16.02.2017

Časem prověřené legendy, pečlivě vybrané novinky žánru i na zahraničních festivalech oceněné filmy. Čtvrtý ročník festivalu science fiction filmů Future Gate přináší již tradičně na filmové plátno… (více)