Booth Three (S03E02) (epizoda)

Akční / Komedie / Horor

USA, 2018, 30 min

Mark Beesley

Masky:

Hannah Wilson

Je dobré vědět, že i opravdu dospělí lidé, dokážou napsat tak pubertálně nechutné scény. Akce ve spermobance sice nebyla úplně ujetá...i já bych přišel na něco hnusnějšího, ale společně s "porodem", po sobě nechal tento díl opět laťku zavěšenou dost vysoko na to, aby ji jen tak nějaká humusárna nepřekonala. Děj je opět jen povinná šňůrka, aby se měly ty "perly" kam navlíkat, což v tomto případě nevadí, protože dost pochybuju, že se někdo dívá na Ashe kvůli vypointovanému příběhu.(4.3.2018)

Vybíjení démonů ve spermobance za doprovodu "Take On Me" od A-Ha. U mě dobrý.(5.3.2018)

Parádní díl, super hlášky a již zmiňována scénka ze spermobanky za doprovodu skvělého songu. Hodně povedené.(11.3.2018)

Všetko už bolo nižšie napísané. Skrátka nápadité scény podfarbené cool hudbou. Ash je vo forme.(11.3.2018)

Ruby porodí Ashovho potomka, ktorého vytvorila za pomoci knihy mŕtvych a chce dosiahnuť aby Ash a jeho semeno zmizlo zo sveta, pretože potom by sa jej "dieťa" stalo ďalším vyvoleným.Pablo vyčíta Kely, že ich opustila a vrátila sa s novým priateľom a Ash sa snaží nájsť si cestu k svojej dcére. Seriál sa vrátil na správnu cestu, odľahčený príbeh, potoky krvi a skvelá hudba sú výbornou možnosťou počas upršaných dní vypnúť a relaxovať.(20.7.2018)