Keď sa šestica mladých žien prebudí medzi množstvom hnijúcich tiel, ani vo sne ich nenapadne, že napriek akejkoľvek snahe o útek z domu šialeného vraha ich nočná mora ani z ďaleka neskončí - práve naopak! Čím väčšiu snahu vynakladajú, tým viac si začínajú uvedomovať skutočnú desivosť situácie, v ktorej sa práve nachádzajú. (*CARNIFEX*)

DodkaS

Noo..niekedy sa čudujem sama sebe, že čo to vôbec pozerám. Pri tomto filme je vidno, že aj v subžánri GORE mám značné medzery. Ale ak máte v obľube nechutnosti, tak potom neváhajte. Ja si eštelen zvykám :) ()

bourec odpad!

Ještě větší píííííčovina,než jsme tušili.Byl jsem jenom zvědavej,co to jako je.Ani se mi nechce k tomu něco psát.Že se mezi námi najdou perverzní prasata,zvrhlý zmrdi a lidi s chorobnou myslí,to beru.Bohužel jednoho chytnete,a další se narodí.To,že si takovýhle kundy dokážou,a můžou koupit kameru za pár šupů,to taky chápu,dá se tomu těžko zabránit.Ale že tahle natočená amatérská mrdka vůbec vznikne,a dostane se mezi lidi,to nechápu.A všem debilům,co tomu napálili víc jak jednu hvězdu,bych se podíval na zoubek,aby nám tady u nás něco nespáchali.Je pravda,že sem to nedal bez přetáčky.Ale ne proto,že by mi bylo šoufl,ale je to degenina,pornogrinde.Totální hovno.0%. ()

cocrHeLL

Wow... to byl teda masakr... Tento snímek mě nutí přehodnotit spoustu podobných žánrovek, které jsem hodnotil od dob subconscious cruelty. Přesně takáto žánrovka v mém rozhledu od té doby chyběla a díra momentálně byla zaplněna. Ach jaký to slastný pocit. Budu se těšit na další projekci – tentokrát k tomu kvalitní sluchátka na výborný hudební podklad, tmu a hodně cigaret hehe... ()

tatanapope odpad!

Ať přemýšlím jak , jak přemýšlím , nemůžu si vzpoumenout , že bych někdy viděla větší nudu .Člověk na to kouká a zároveň chtě nechtě přemýšlí úplně o jiných věcech . Zkrátka tenhle film si nedokázal udržet moji pozornost a fakt , že se v něm nemluví a ani hudebně to nijak zvlášť neosolili tomu moc nepomohli . Dobře promyšlené je snad jen to , že když se úplně nesoustředíte , nevšimnete si , že místo červů jsou tam žížali . Film je založený na pár žižalách , troše bahna a černé barvě a podle mě by natočil doma na koleni prakticky kdokoliv . Od půlky filmu jsem to už nevydržela a dala jsem na přetáčení , tady jsem velmi ocenila , že se ve filmu nemluví , protože jsem tak mnohem rychleji přišla na to , že jsem fakt o nic nepřišla ()

BlackHood

Gore ujde, byl to nejponurejší film, jaký jsem viděl. Příběh bych ještě zvládl, ale postavy vážně mohly alespoň něco říct. Jestli čekéte nějaký napínavý hohor s hezkým gore, tak jděte od toho pryč a pusttě si raději The Collector. Je to film, který buď budete přetáčet a podíváte se na něj za 40 minut, nebo při něm budete dělat něci jiného. Rozhodně s tímhle scénářem není na 80 minut. ()

Hapretor

Během filmu nepadne jediné slovo. Film pro úzký okruh diváků. Vlastně jen scény s nechutnostmi - chvílemi se mi dělalo fakt špatně - natočeno tedy velmi zručně - realisticky bych řekl - tedy nic nešikovného - natáčení určitě nebylo jednoduché, hlavně pro aktérky - v tom prostředí to muselo být úmorné - ale bez děje a myšlenky. A i v tomto žánru by se o to tvůrci měli pokoušet. O to více by to divákovi dalo. Takže vůbec mi to nesedlo, vůbec mě to nebavilo, ale jednu * dát musím za zručnost. ()

Rathalos

Nooooo tak toto je fakt totalne psycho,ake som kedy videl,pri sledovani sa vo vasom vnutri vystrieda milion roznych pocitov,samozrejme neprijemnych,obsahuje to vsetko odporne,co si len mozte predstavit,vyhnite sa tomu,ak mate slabe nervy i zaludok...:-) ()

Shanen29

Čekal jsem mnohem vice,po pravdě řečeno nic zábavného jsem na tom neviděl,gore scény byly slabé,jakési nedotažené a cítil jsem že se nudím.No nic.seženu si opravdové tvrdé GORE. ()

SilentMemory

Úprimne snaha bola, no absolútne nemám potrebu sledovať takéto filmy (nebaví ma to a načo aby mi bolo ešte mesiac zle ?!...keď budem potrebovať prečistiť žalúdok tak budem mať osvedčený spôsob - aspoň na niečo bude tento žáner užitočný) ani nerozumiem ľuďom, čo ich vedie k tomu aby to sledovali. Ako tak pozerám poniektorí asi blúznia keď tento film vychvaľujú. Hodnotenia sa radšej zdržím lebo pretože mne tento žáner nevyhovuje tak nebudem tomu kaziť hodnotenie a viac sa k podobným filmom nevrátim. Každopádne kto obľubuje takýto žáner si príde na svoje. Abstraktný surrealistický horor s gore scénami a bez dialógov, ktoré myslím neboli ani potrebné. Spracovanie sa mi síce až tak nepáčilo ale pridávalo to viac na tej morbídnej atmosfére. Taktiež k tomu zvolili dobrú hudbu. Film, ktorý nadobúda dojem nočnej mory sa koncentruje na 6 mŕtvych žien, ktoré sa prebudia pod domom vraha. ()

Olafson

Vousatý tlusťoch vypadající trochu jako expert Pepa z Autosalonu zahubil šest dívek - prostitutek (minimálně dvě jsou si ale dost podobné, tak si nejsem tím počtem úplně jistý) a tyto dívky se ocitají v očistci reprezentovaném starým barákem. Film není úplně špatný, ale mohl být mnohem kratší. Byl by z něj pěkný videoklip třeba k COF (Dinner at the deviant´s palace). ()

lusa odpad!

Ako úchylný musí byť človek, ktorý takúto zgrcania hodnú nechutnosť natočí? A ako úchylný musí byť potom človek, ktorému sa to páči??? 1000x odporné. Odpad! ()

Mamlas odpad!

To nejde dívat ani hodnotit. Který idiot tohle může produkovat, nechápu. Chtělo by to zde na csfd.cz ještě hodnocení "superodpad". V tomto případě bych ho využil. ()

krenator

Asi jsem ten film nepochopil, ale nadšenej z něj teda vůbec nejsem. Jo, bylo to sice nechutný, ale taky hrozně nudný, bez jediného slova, ani pořádný křik tam nebyl. Je mi líto, ale tenhle experimentální snímek bez dialogů a děje na mě dojem neudělal. Jedna hvězdička za hostinu. ()

ac1976 odpad!

Bolo raz šesť nepríťažlivých, škaredých sliepok, ktoré mali záľubu v plazení a  prehrabávaní sa v rôznych nechutných sračkách , no a (medzi nami) neboli to žiadne neviniatka. Bol tiež jeden amatérsky mäsiar s obrovským bachorom a miniatúrnym pipíkom. No bol aj jeden chuj menom Phil, ktorý nakrútil túto hovädinu. Žeby nejaká variácia na Saw v nechutnom prevedení? Nechutnosti je v tom dosť, ale postaviť filmový zvratok len na tom je dosť nuda, navyše v dnešnej dobe, veď na internete sa dá bez problémov zohnať video pitvy. Mám rád horory. Ale táto úchylnosť nemá s hororom nič spoločné. No a tá retrospektívnosť pri stole má vzbudiť dojem niečoho umeleckého, či experimentálneho a nejeden miestny úchyl si tu poriadne preleštil klávesnicu. No ľudstvo je ozaj v... Tam! ()