Reklama

Reklama

Uuups! Noe zdrhnul…

  • Německo Ooops! Die Arche ist weg... (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Je konec světa! Blíží se obrovská povodeň, dostatečně velká na vyhubení veškerého života na Zemi. Tvorečci Dejv a jeho syn Finík, dva malí Raťafáci, se dostali na Noemovu archu na poslední chvíli za pomoci Grumpíků Lísky a její dcery Ley. Když však archa odplouvá, Finík a Lea na ní omylem nejsou. Pravé dobrodružství tak pro ně teprve začíná. Při hledání cesty zpátky na archu budou muset společně přemoci nejen lstivé nepřátele, ale také najít nové kamarády a uvědomit si, na čem v životě skutečně záleží. Podaří se navíc zachránit Finíkovi život svého otce a zajistit sympatickým Raťafákům místo na arše? (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 4

Recenze (25)

Slarque 

všechny recenze uživatele

Noe nezdrhnul, on se v tom filmu vůbec neukázal. No nic. Spousta animovaných zvířátek a jako hlavní hrdinové dva podivní plyšáci – jeden fialový a druhý oranžový. Pak na biblický příběh naroubovaná dobrodružná moralita pro děti. Pokud se opravdu nudíte, tak se na to koukat dá. Jinak bych hledal jinde... ()

psekera odpad!

všechny recenze uživatele

Jirka89 musel být ten pán co seděl včera v první řadě a spal, jinak si neumím vysvětlit ten plný počet. Bohužel film je takový úplně nijaký. Vtipy jsou asi německé proto se jim neumím smát a nebo je nechápu. Děti na to koukali nesmáli se a já jim vysvětloval co se děje aby pochopili trochu smysl. fakt děs. ()

Reklama

Radiq 

všechny recenze uživatele

Sice roztomiloučky stvoření, ale jinak docela beze srandy. Prostě klasická pípovina pro dětičky, kterejm se to určitě líbit bude a to nemyslim nijak ironicky. Jsou tam zvířátka, hodně vody a dál už moc nevim. I když jsem to viděl asi před 14 dnama, zapamatoval jsem si jednu hlavní věc - že je mi úplně jedno, že si z toho nebudu pamatovat skoro nic. A to nemám alzheimera... ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Ale tak proč ne. Jestli to děcka zabaví, účel to splnilo. Mě to bůhvíjak nenadchlo, postavy kromě Finíka si mé sympatie nezískaly, humorem to taky bylo nic moc (ačkoli, je tam jedna skvělá hláška úplně na konci - ale kromě ještě tří úsměvných scén je to tak všechno) a i ten scénář mohl být víc promyšlený i na animák (třeba něco víc o původu Raťafáků by se šiklo). Ale špatné to určitě není, nápad to má zajímavý a třeba takové finále se mi i docela líbilo, včetně té závěrečné pointy. A navíc jsem rád, že tvůrci nezapomněli na dořečení osudu "třínožky", který jsem sice tak nějak tušil, ale potěšilo mě, že tam vůbec je. Já totiž čekal, že třínožka bude cestovat s nimi, ale ono ne. Akorát ten název je trochu zvláštní. Noe se tam vůbec neobjeví (nejspíš na té palubě ani není?) a že by zdrhnul se taky říct nedá, když se ti dva zatoulali sami a loď si vzal přicházející příval vody... Lepší 2* ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nechápem, že akonáhle niečo nevyjde od Pixaru alebo DreamWorks, tak je to hneď podhodnotené. Veľmi podarená rozprávka so zaujímavým námetom, síce typickými klišé, ale vkusnými a modernými animáciami. Aj napriek tak veľkým konkurentom je tento príbeh s raťafákmi kvalitný a čo to si z neho vezme aj dospelý divák, aj keď primárne je to cielené na toho najmenšieho. 60 % ()

Galerie (84)

Reklama

Reklama