Uuups! Noe zdrhnul…

• Německo

Ooops! Die Arche ist weg...

Two by Two: God's Little Creatures

• Austrálie

Two by Two

Animovaný

Německo / Belgie / Lucembursko / Irsko / USA, 2015, 86 min

Nápad s archou bol síce fajn, ale v rámci deja bolo úplne jedno či ide o archu, meteor alebo ladovec ... Noe sa vo filme vôbec nezjavil, čo bolo na škodu veci, všetko to odohrali len animované zvieratká (inak animácia celkom na úrovni). Celkový dej je potom klasika pre malé deti o priateľstve, vzájomnej pomoci, úcty ku každému tvoru ... bla bla bla ... atď jednoduché morálne poučenie pre škôlkárov. Raťafáci pripomínajú skôr vymyslených plyšákov ako nejakých živých tvorov, neviem či to bol zámer ... no záverom pozerateľné to je, miestami vtipné v závere dramatický doják (pre malé deti) a asi toľko... ešte dodám : veľké plus je že hneď na začiatku (a ani potom) niekomu neumrú rodičia alebo čosi podobné tragické ako to býva v súčasných animákoch zvykom.(28.4.2016)

• psekera

Jirka89 musel být ten pán co seděl včera v první řadě a spal, jinak si neumím vysvětlit ten plný počet. Bohužel film je takový úplně nijaký. Vtipy jsou asi německé proto se jim neumím smát a nebo je nechápu. Děti na to koukali nesmáli se a já jim vysvětloval co se děje aby pochopili trochu smysl. fakt děs.(21.8.2015)

• Martin29

Nebudu to srovnávat s Pixarem nebo Dreamworks jelikož to je nebe a dudy. Příběh je hodně slabý humor je cílený na malé děti padání a podobně a dospělý se nemá čemu nějak zasmát pointa je navíc úplně o ničem hele on umí plavat tak mu to neřekneme a necháme ho tápat až na to příjde řekneme,že jsme to věděli .Jít na to do kina lituji peněz docela by mě zajímal rozpočet a kolik to vydělalo.5procent za raťafáky(3.5.2016)

Zas tak špatné, jak tu většina kritiků píše, to není. Prostě je to cílené na malé děti, tak je jasné, že jejich doprovod nebude nijak super nadšený. Když vidím, jaké hodnocení má např. Kozí příběh, tak tato pohádka by měla být někde na 60%. Protože dle mě je zrovna Kozí příběh něco, co by mělo plavat v odpadních vodách.(24.8.2015)

• kaylin

Začátek je ještě trochu zajímavý. Je zde Noemova archa, ale bez Noeho, který by se staral o to, kdo na archu bude, nebo ne. A tak se zvířátka postarají sama. Jsou zde i nějaké příšerky, což je fajn oživení, ale pak už to jen padá do klasických příběhových klišé a nic speciálního se zde neděje, sledujete jen klasickou kostru toho, jak se ti, co si nerozuměli, dostanou k sobě a zachrání, co se dá.(2.9.2015)