Mladá vědkyně se snaží najít způsob, jak zachránit umírající Zemi. Najde muže, který se žene za poslední lodí opouštějící planetu. (Netflix)

otaburda odpad!

Nic se tam neděje. Neskutečně hloupé dialogy. Měl jsem opravdu velkou práci, abych neusnul. Opravdu nechápu, kdo toto financuje a proč. Ještě bych dokázal pochopit námět. Ale to zpracování je neskutečně trapné. Navíc, neustálého poučování a moralizace už mám až po krk. To, zda se obnovuje atmosféra v dýchatelnou by se dalo přeci zjistit normálním obyčejným způsobem. Proč to drama. Nechápu, nerozumím a ani nechci. Většina filmů na Netflixu je stejná. Jsou to filmy na objednávku a nemají s chutí pobavit nic společného. Smutné. ()

Antimat

Priznám sa pozeral som len polovicu filmu ale bola to len veľká obkecávačka o zamorenej zemi kde sa nič nedialo .... No pri pomyslení na opätovné spustenie a dať filmu nádej ma zmáhala hrozná únava z toho Deja Vú že by som to opäť zapol takže nie.... Taký bežný netflix film,myšlienka je bud stupidná alebo nedotiahnutá do konca....toto je tá druhá kategoria ()

doom.cz

Jedna hvězda za snahu, dal jsem to do chvíle, kdy přistál borec s balonem, pak jsem šel umývat nádobí a sundat prádlo z balkonu, obě činnosti byly zajímavější než film. ()

Saxicola

Io se nedostavilo. To je tak asi všechno, co se o této ničím nepřekvapující nudě dá napsat. Vlastně kecám, něčím to přece překvapilo: jak se dá udělat film úplně o ničem. Pokud je jedním z účelů umění přimět člověka se zamyslet, tak já se zamýšlím nad tím, čím by si lidstvo mělo polepšit přestěhováním ze zdevastované Země na Jupiterův měsíc, kde permanentní vulkanismus přeorává povrch každých pár týdnů a radiace je tam silnější než v Černobylu na vrcholu slávy, takže i smogem zamořená pozemská loučka se chcípajícími včelami je ve srovnání s tím rajskou zahradou. ()

Frankie86

Dal jsem prvních 11 minut filmu. Neskutečná nuda. Tak abych neztrácel čas, juknul jsem na hodnocení zde a rovnou vypínám. ()

Dalajlada

Poselství o tom, jak zničíme Zemi a o tom, jestli se dá přizpůsobit tomu průšvihu do kterého se řítíme, ikdyž se jej snažíme zlehčovat, co to dá. Myšlenka je kvalitnější, než zpracování a logika toho, co vidíme. ()