Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Aljak

Skvelá téma na dokument, ale to spracovanie viacmenej priemerne. Ten jeden chalan, ktorý sa snažil prehovoriť svoju priateľku, aby odišla z toho porno-kolotoča nastolil v podstate dosť kľúčovú otázku: "Aký je vlastne rozdiel medzi porno-herectvom a prostitúciou?". A veruže veľký rozdiel v tom neni - k obom alternatívam sa uchýlia väčšinou mamonárske dievčatá, ktoré pod vidinou peňazí zapredajú vlastnú povesť. Je to smutné, najmä ten príbeh Tressy ma najviac z toho celého zaujímal, hlavne v závere keď si to celé uvedomila. Lenže minulosť aj tak už nezvráti a čo sa raz na internet dostane, s tým ťažko niečo robiť... ()

Kothy

Docela zajímavý dokument o životě začínajících pornohereček. I když za to mají docela slušné peníze, většina z nich v branži nevydrží déle než rok, pokud se neproslaví. Nese to ale s sebou i stinné stránky. Většinu peněz z toho totiž mají producenti. Dokument se zaměřuje na 5 holek bydlících u jejich agenta v Miami. Ten jim shání zakázky a taky láká nové holky. Ne vždy je to ale podle jejich představ. Dost často musí dělat věci, které se jim úplně nelíbí. Ať už jde o různé násilí, ponižovaní atd. Popřípadě je to spojeno i s různými zdravotními komplikacemi. Proto to ne každá vydrží dělat dlouho. Taky to má dopad na jejich osobní život a vztahy. Většina holek z dokumentu toho nechala, některé zůstaly. Některé záběry byly vážně smutné... "Jak jste přišly na Rileyho? Přes Craigslist." :D ()

campix

Moc netuším, co tímto dokumentem chtěl autor říci. Zda je tedy problém, že amatérské porno láká spoustu mladých žen s vidinou snadného výdělku. Přitom většina z nich v branži vydrží maximálně několik měsíců. Nebo, zda jde o to, jak jsou přijímány ve společnosti, a že se máme na pornoherečky koukat jako na normální těžce pracující ženy, které pokud se nechytí od začátku, tak musí přijímat méně lukrativní a většinou hodně nechutné herecké příležitosti. Ať tak či onak, nulová vypovídací hodnota a hodně nezáživná podívaná. ()

Shimargh

V první řadě je smutné, že na světě existuje mnoho mladých dívek, které si přivydělávají na studia, či na živobytí prací v erotice, na druhou stranu je člověk ani nemůže litovat, jelikož jsou to povětšinou, alespoň co jsem měl tu čest naivní a tupé blbky, a velmi mě překvapilo, že bez makeupu i dosti ošklivé. ()

Lanark

Vzhledem k tomu, že ČR je na špici všelijakých amatér castingů a každou chvíli nějaká nebohá učitelka nebo úřednice dostane padáka, páč si chtěla přividělat na novou kabelku, tak jsem ani nečekal něco mimořádně objevného a spíš jsem byl zvědavý na zpracování. Kupodivu nejzajímavější okamžiky jsou ty, kdy holky před kamerou vůbec nejsou a řeší se buď statistiky kolem pornobyznysu a nebo interview poskytují ostatní lidé z branže (často mnohem zkušenější). Překvapilo mě, nakolik tvůrkyně utíkají před těmi nejzajímavějšími tématy a zůstávají v pozici téměř voayerů, kteří freneticky přelétávají z jedné "herečky" na druhou, jakoby se skoro bály pohlédnout hlouběji a zůstavaly v bezpečí melodramat typu Bravíčko. Téma vybrané velmi dobře, ale příště to holt chce mít víc "koule". ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)