poster

Se slovníkem v posteli

 • USA

  The Sleeping Dictionary

 • Německo

  Selima & John

 • Německo

  Selima und John

 • Slovensko

  Slovník do postele

Drama / Romantický

USA / Velká Británie / Německo, 2003, 107 min

Režie:

Guy Jenkin

Scénář:

Guy Jenkin

Kamera:

Martin Fuhrer

Hudba:

Simon Boswell

Střih:

Lesley Walker

Kostýmy:

Penny Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BačaXXX
  ****

  Film Se slovníkem v posteli jsem docela odmítal s přesvědčením, že nemůžu od toho nic čekat a nic mě na tom nepřekvapí.Takže jsem si ho ponechal na slabé chvilky.Neřekl bych, že mě film nadchl, ale určitě měl něco do sebe.Neznámy Hugh Dancy mě docela překvapil a Jessica Alba(jeden z důvodu, proč jsem si film stáhl) mě znovu okouzlila krásou a překvapivě i hereckýma schopnostma.Nebudu tvrdit, že je to film k zamyšlení nebo tak, ale určitě něco málo v nás zanechá.Každopádně pro mě milé překvapení.(28.12.2008)

 • Kjuk
  **

  Jessica Alba je krásná a má narozeniny stejný den v roce jako já. To je asi nejpodstatnější věc na tomhle všem. 2 hvězdy za pár kratičkejch pasáží, na který se dalo jakš takš dívat, jinak nuda, nuda a zase nuda. Hlavní "hrdina" byl tak srandovní a trapnej, že jsem si fakt kolikrát říkal, jestli to myslej vážně nebo si dělaj prdel. 5 hvězdiček bych přece jen chtěl někomu dát, a to sobě za to, že jsem se vydržel dívat až do konce. Jo a jinak si nemyslím, že v těch postelovejch scénách, kde bylo něco málo vidět, vystupovala Jessica, spíš to byla dablérka, bohužel.(2.5.2011)

 • lioncel
  ****

  Nejznámější myšlenka učitele národů Jana Amose Komenského, že učení nesmí bolet, ale bavit – tedy, jeho známé rčení: ´Škola hrou´, je zde dovedeno k naprosté dokonalosti. Přiznejte, nebylo tohle s tím ´slovníkem´ naprosto geniální nápad? Britům to hold tenkrát myslelo, proto také vládli tak veliké části světa …(13.3.2012)

 • katu147
  **

  Pravděpodobnost, že něco podobného se někomu stane je minimální.. ale na tom asi nezáleží.. Hraje zde můj oblíbený herec a kdyby nebylo jeho, tak tento film nedokoukám. Taková ta podprůměrná romantika.. možná se na to někdy ještě v televizi podívám a to když nebudou dávat nic lepšího a ještě když se mi bude chtít..(14.3.2014)

 • ToxicAli
  ****

  Jo slaďáky ty já můžu. Obzvlášť když jej doplní krásná Jessica Alba, které i překvapivě celkem slušně hraje, nádherná příroda, mírumilovní (no možná ne až tak mírumilovní) indiáni a příjemná hudba dokreslující romantickou atmosféru. To mi stačí abych odpustil žánrová klišé a naivní dějovou linku. Být taková výuka cizích jazyků i u nás hned bych si zapsal kurz.(2.5.2011)

 • - Role Henryho Bullarda byla nabídnuta Michaelu Caineovi a Tomu Wilkinsonovi. Oba však odmítli. (Terva)

 • - Pro davové scény bylo najmuto přes šest set komparzistů. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Kuchingu a v jeho okolí. Kuching je hlavní město Sarawaku, což je stát v Malajsii. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace