eps2.0_unm4sk-pt1.tc (S02E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 41 min

Tak ako sa dalo predpokladať, druhá séria ukazuje svet po "zrútení" a toto zrútenie neznamená, že je celý svet zrazu v plameňoch, život proste ide ďalej. A ďalej ide aj život Elliotov, len akosi má človek z neho dojem, že nemá zrazu do čoho pichnúť a tak sa zhoršuje aj jeho vzťah s... "otcom". Videl som ako celok s druhou epizódou, takže sa mi ťažšie komentuje a hodnotí jej prvá polovica samostatne. No a máme tu nové dejové línie, kam to bude smerovať, sa rád nechám prekvapiť.(3.11.2018)

• Dm1tr1j

Tu to vážne hodne spadlo a už to ide dole riťou do strašných hĺbok(1.8.2016)

Za mě určitě klobouček dolů. Hodně našlapaný start série. Díl se točí především kolem boje se schizofrenií. Nositelé a obdivovatelé této nádherné duševní poruchy si přijdou zaručeně na své. A nejen oni. Malinko vystrkovaly růžky blížící se soudní tahanice, tak snad to nakonec nebude tak strašné a neupozadí ten luxusní zbytek. Určitě byla v minulé sérii celá řada lepší a nadupanějších dílů, ale 5 hvězd sem prostě patří. Edit: Dokonce s mým hodnocením série i epizoda nabraly své správně červené barvy, které k nim tak neodmyslitelně patří.(14.7.2016)

• TomX2

Celkový dojem: Podľa mňa sa štart 2. série veľmi nevydaril a je to celé také divné - postavy sa chovajú inak ako sme boli doteraz zvyknutí, tiež sme sa dostali do úplne iného prostredia a do dejovej linky a nevieme čo sa dialo za celú tú neurčitú dobu. Ja len dúfam, že sa to časom dozvieme a príde nejaké veľké prekvapenie, pretože zatiaľ to je také akosi bezduché - dobrá hudba, pár zaujímavých a napínavých chvíľ a to je asi tak všetko. Za mňa je zatiaľ druhá séria dosť slabá, no som zvedavý čo nám ešte prinesie. Moje hodnotenie: 30% (31.10.2017)

Podľa mňa to mnohým divákom ktorý túžili pozerať iba na nekonečné programovanie a s tým spojený virtuálny terrorizmus (či ako sa to presne volá) No druhá séria začala nazretím do rozloženej mysle hlavnej postavy. A jeho pokus vyrovnať sa zo svojou ťažkou schizofréniou. Je to mindfuck pre ktoré mám slabosť, takže mne rozhodne neprekáža, keď sa seriál uberie skr takýmto smerom.(9.11.2016)