Reklama

Reklama

Mr. Robot - Série 3 (2017) (série)


d3.7_nemaz_me.ko (S03E08)

(epizoda)
  • USA eps3.7_dont-delete-me.ko

Obsahy(1)

Elliot je zdrcený nedávnými událostmi a chce se zbavit starých souborů a uniknout za každou cenu. Nečekané setkání mu ale udělá čáru přes rozpočet. (Netflix)

Recenze (7)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I přesto, jak strašně se mi líbí závěrečnej Elliotův rozhovor s Angelou, nehledě na ten úžasnej vizuál, nemůžu si pomoct, ale tahle epizoda byla z mýho pohledu neskutečně zbytečná. Elliot chodí po příbuzných svých kámošů a říká jim, jak to byli skvělý lidi. Je to milý a všechno, ale bohatě by na to stačilo 10 minut, nemuseli z toho dělat Nekonečný příběh Elliota a malýho kluka. A to ani nezmiňuju, jak je samo o sobě divný vzít nějakýho neznámýho kluka do kina, ať už ho sledoval nebo ne... ¯\_(ツ)_/¯ Respektuju, že mu právě umřela ségra a má to těžký, ale ten kluk byl pěkně otravnej tak 99% času, nemůžu si pomoct. To bylo fakt utrpení. Navíc neviděl Back to the future a přes to nejede vlak (nadsázka samozřejmě). Opravdu doufám, že se tvůrci nerozhodnou do dalších dílů obsadit víc otravných dětí, už teď jsem byla na pokraji zemření. Hodnocení: tuhle epizodu jsem zrovna noc nepocítila/10       ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak takéto "uvoľnenie" bolo iba logickým ťahom po nesmierne napínavých a dejovo nabúchaných epizódach. Čo vôbec neznamená, že by sa šlo kvalitou dole, len sme sa trochu zastavili, popremýšľali nad tým, ako možno ten náš svet fuguje, ako je jednoduché zmanipulovať spoločnosť, keďže tá je vo svojej podstate xenofóbna, homofóbna a všelijako inak fóbna. Stačí stisnúť iba "push". Elliot si snaží vybaviť veci z pozostalými rodinami jeho bývalých parťákov a pri tej príležitosti navštívi premietanie Návratu do budúcnosti. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci tohoto seriálu jsou borci na svých místech. Neskutečně emotivní smutná odbočka. Zajímalo by mě, kam až chtějí posouvat hranice svého geniálního díla. Každý díl je jedinečný a každý díl je maximálně odlišný od toho předešlého. To svědčí o obrovské komplexnosti zejména Sama Esmaila, který všem v budoucnu ještě vytře zrak. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama