Reklama

Reklama

Obsahy(1)

On (Clovis Cornillac) je typickým workoholikom, ktorý žije a dýcha len pre svoju prácu. Nevyhľadáva spoločnosť a miluje absolútne ticho. Ona (Mélanie Bernier) je vynikajúcou klaviristkou, pripravujúcou sa na veľký koncert, ktorý by sa mohol stať významným míľnikom jej kariéry. Miluje hudbu a je pre ňu odhodlaná obetovať každú voľnú chvíľu. Keď sa tieto dve výnimočné ľudské bytosti stanú susedmi, ktorých rozdeľuje len jedna stena, príbeh plný komických situácií a nečakaných zvratov sa môže začať. (as-minor)

(více)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (13)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Milý film s úžasně naivní a střelenou zápletkou. Čtveřice sympatických herců a pár slušných vtípků z něj sice nedělají dokonalou záležitost, ale rozhodně potěší nejednoho romantika. Film má navíc hezký soundtrack a Clovis Cornillac je bez debaty francouzský Leonardo DiCaprio. 3,5* ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Teď už definitivně vím, že v mých očích , co se týká komedií a pokud nepočítám Čechy, vede zcela jasně Francie. Další bonbonek, který je chutný, originální a hlavně úsměvný, přesně tak, jak to oni umí. ()

Reklama

Petaxis 

všechny recenze uživatele

Bylo by to vtipný, kdybychom neměli v baráku úplně totožnej problém, bohužel bez celýho toho romantickýho podtextu. To jen tak pro info všem, co tu v komentářích psali, že zápletka je naivní, střelená, umělá a podobně. No ale zpátky k filmu - pěkná, neotřelá romantická komedie. Francouzi znovu potvrdili, že tohle jim jde. ()

255085349 

všechny recenze uživatele

Fakt výborná romantická komedie, díky níž jsem si po dlouhé době mohla zas osvěžit fráninu. Dobrá zápletka a sympatičtí aktéři. Jako režijní debut je to ohromná pecka. Velká škoda, že to u nás vůbec nešlo do distribuce. P. S. Ten konec je jedna z největších romantik, co jsem kdy viděla - tak strašný klišé a přesto to člověka dokonale obměkčí. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama