Un peu, beaucoup, aveuglément

• Austrálie

Blind Date

Komedie

Francie, 2015, 90 min

Fakt výborná romantická komedie, díky níž jsem si po dlouhé době mohla zas osvěžit fráninu. Dobrá zápletka a sympatičtí aktéři. Jako režijní debut je to ohromná pecka. Velká škoda, že to u nás vůbec nešlo do distribuce. P. S. Ten konec je jedna z největších romantik, co jsem kdy viděla - tak strašný klišé a přesto to člověka dokonale obměkčí.(14.4.2017)

Teď už definitivně vím, že v mých očích , co se týká komedií a pokud nepočítám Čechy, vede zcela jasně Francie. Další bonbonek, který je chutný, originální a hlavně úsměvný, přesně tak, jak to oni umí.(13.8.2018)

Neskutečně milý a pohodový film! A zápletka pro mě vskutku originální.(20.5.2018)

Odkojenej "Četníkama" a Belmondem si takhle nějak představuju dobrou francouzskou komedii. Ujetá, dobrej nápad, hezký herci, resp. herečky, místy groteskní humor, záběr na Paříž tam je taky... Resumé? Velká spokojenost.(14.2.2016)

Fajn romance, jen ta úvodní zápletka dost umělá.(9.7.2017)