poster

Ratter

Drama / Horor / Thriller

USA, 2015, 80 min

Režie:

Branden Kramer

Scénář:

Branden Kramer

Producenti:

Ben Browning

Střih:

Shelby Siegel

Scénografie:

Kate Duffy

Kostýmy:

David Tabbert
(další profese)
 • Martin29
  **

  Přiznám se, že jsem čekal více. Už, když jsem o filmu poprvé četl mě to zaujalo a docela jsem se na to těšil bohužel zklamání. Přitom téma není špatné,ale zpracování je tragické (čekal jsem nějakou gradaci děje, že ji bude třeba vydírat posílat její masturbační video na net a podobně on se zmohl jen na několik sms a na závěrečný útok) přes 70 minut se dívat na jednu ženskou, kterou zabírá kamera z několika úhlů časem omrzí. Poprvé jsem to zaspal někde tak v půlce podruhé jsem to už shlédl celé a kdybych to zaspal nic se nestane. Zachránil by to konec to by, ale musely vysvětlit kdo jí co udělal jak jí to hackl a co se sní stalo na konci je sice dodatková scéna kde jsem čekal, že to vysvětlí třeba, ale je tam kulové. Naopak oceňuji nápady, že si hned nechala vyčistit počítač a poslat nový telefon (nabízí se otázka jak jí mohl hacknout nový telefon, ale budiž nechám to plavat) 40 procent více nejdu(25.2.2017)

 • ProgLaney
  ***

  No zatím poměrně nízký hodnocení mě i celkem překvapuje... přiznám se, že jsem vůbec neřešil detaily z hlediska logiky věcí a případný naivity protagonistů, ovšem u obrazovky mě to udrželo spolehlivě, napětí a atmosféra nebyla vůbec špatná, stopáž ideální a hlavní hrdinka mi přišla v pohodě. Tenhle žánr, nebo spíš subžánr, mi přijde zajímavej a velice aktuální. Zvláštní záběry z mobilu v tašce apod. celkem podtrhávaj autentičnost. Za mě dobrý.(22.2.2016)

 • kingik
  ***

  Ashley Benson na webce?! To bývá jednou za hororový život. A šmírovat tuhle buchtu, která nemá o ničem ponětí, je lahoda. Masturbuje, hraje virtuální tenis, jde na hajzl, potí se, promenáduje se ve spodním prádle. Film je bohužel příliš korektní. Když takové hormonálně nevyrovnané klisně hacknout noťas, tak pořádně! To znamená žádné spodní prádlo, ale ležet u koz. Žádné masturbování pod peřinou, ale pěkně explicitně. Detaily všude, kde to jen jde. V menší míře by se tohle šmírování soukromí mohlo stát i v reálu. Tedy bez těch "strašidelných" návštěv tajemného šmíráka přímo v apartmánu, ty už jsou celkem diskuta(de)bilní. Buchta jde do ledničky, nerozsvítí, šmírák je za rohem. Buchta jde ven, šmírák je u ní v bytě. Tohle "dokonale" načasované míjení naštve. Ovšem pozor, nebylo to úplně příjemné. Dlouhý statický záběr na spící pannu, náhle na dveřích stín. Velmi infarktové, panečku. Ve filmu není ani vysvětleno, jak vše prováděl. Objevily se i totální nesmysly. Buchtě přijde poštou od něj holítko. Proč?! Sice se hodilo, na nohy, na škatuli, ale nepochopil jsem, co bylo záměrem poslat tenhle dáreček. Ashley si už zasloužila být k vidění i v jiné roli. A to se jí podařilo. Seriálové "Lhářky" sice v pohodě, přece jen její půvaby jsou stavěné právě pro tyhle voyeurské aktivity. Režisér Branden Kramer nechtěl ani tak poukázat na hrozící problém současné doby, úplnou ztrátu soukromí, má v tom šmíráctví zálibu a chtěl prostě Ashley. Vždyť i jeho předchozí film byl podobného zaměření. Takže rejža úchyl, buchta k sežrání, film ujde. Finále i překvapilo. V rámci možností i rozpočtu natočeno odpovídajícím způsobem. Docela působivé pustit si večer. A čekat až v tichu zavrzá třeba nezvaný návštěvník. 6/10(13.9.2017)

 • Marsik
  ***

  Pokud by nám tvůrci naservírovali solidní finále, kde by se i leccos vysvětlilo, dal bych 4 hvězdy. Takhle jsme v podstatě 80 minut sledovali jednu holku, jak spí, tancuje, pak zase spí a pak pro změnu tancuje. Závěr mi sice na pár vteřin husinu nahnal, ale to je na celý film prachsprostě málo. Tedy..slabota. 55%(25.2.2017)

 • kaylin
  *

  Snímek, který si chce hrát na velmi závažný, protože zobrazuje problematiku, která je v současnosti celkem aktuální, ale dělá to jen na efekt, a to takový, aby ani na konci jste neměli pocit, že jste viděli něco dobrého. Úhly záběru jsou někdy těžko realizovatelné náhodou, ale tak fajn, je to film, jenže je to i o tom, že je to bez napětí, bez očekávání. Nudný stalking, to je zlé.(26.2.2016)

 • - Pojmom Ratter je označovaný človek, ktorý používa PC alebo iné zariadenie na to, aby sledoval obeť bez jeho vedomia o tejto činnosti. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace