Reklama

Reklama

Obsahy(1)

I když je Hans xenofobní, úzkoprsý a zavrženíhodný, víte, že má někde uvnitř, hluboko, na samém dně jiné galaxie, srdce ze zlata. Pokud mu ho už vesničané neukradli. Když na Hansův zasněžený statek přijede Lamai, jediný, kdo tuhle nesmělou, ale ráznou thajskou krásku rád vidí, je Hansův syn Joe. Ten se s Lamai na své poslední cestě do Thajska nejen oženil, ale navíc ji prohlásil za svou jedinou dědičku pro případ, že by se s ním něco stalo. A taky že se stane - při sexu se namáhá tak moc, až z toho zemře. Lamai zdědí všechno včetně ohavného Hanse, který neváhá každou svou větu opepřit rasistickými poznámkami na snašinu adresu. Pak se ale objeví Lamaiina kurážná matka a rozkošný syn, kteří vnesou do jejich domácnosti klid. Hans zjistí, že má pro chlapce slabost, a začne si uvědomovat, jak nesmyslně zlí někteří měšťané jsou. A když je Lamai napadena jedním z místních mladíků, jediné, po čem dívka touží, je vrátit se zpátky do Thajska. Brzy se naštěstí dočká pomoci - z té nejméně očekávané strany. (Cinemax)

(více)

Recenze (3)

emma53 

všechny recenze uživatele

Poměrně nenáročná jednohubka s tématem ubručených dědulků jsem viděla v poslední době už víc. Tak tady se jeden protivný dědula ocitl najednou sám na statku bez syna, který to nějak nezvládl a dlouho na zemi nepobyl, možná protože za ním přijela jeho krásná žena Lamai z Thajska(kdo viděl, tak ví). A tady to začíná......pletky, techtle mechtle o dědictví a komu vlastně patří, rozvíří hladinu v celém městečku. Lehké, jednoduché, ale fajn nebo mám zrovna dobrou náladu, takže čtvereček s hoooodně ohnutýma růžkama. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ono námětově to fakt není nějak zásadně originální. Kolikrát jsme viděli téma "murous a jeho hodné srdce ? Akorát člověk je zkrátka člověk, takže u podobných filmů stejně nakonec roztaje jako ten murous ve filmu. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama