Češi na cestách

(pořad)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 1

Češi na cestách navazují na oblíbený seriál Ženy na cestách. Tentokrát vás čekají rozmanité dvojice, které se seznámí až na letišti a do poslední chvíle nebudou tušit, s kým ani kam pojedou. Nechte se i vy překvapit, jak se spáruje 12 Čechů a Češek. Budou to například někteří výrazní soutěžící z pořadu Prostřeno! a několik dalších známějších tváří. Budou si užívat místního života i poznávat pamětihodnosti. Ale jak si navzájem sednou? Bude docházet ke konfliktům, nebo si to pořádně užijí? V osmi dílech navštívíme společně s nimi blízké i exotické destinace – Řecko, Turecko, Tunisko, Egypt, Zanzibar, Kapverdy, Dominikánskou republiku a Senegal. Pořadem provázejí Václav Vydra a Jana Boušková. (TV Prima)

borohub odpad!

Nevím jestli se mám smát či brečet..První co mě zděsilo, že tuhletu sračku komentuje duo Vydra + Boušková (ale když to porovnám třeba s prostřenem pořád si myslím, že tohle nekomentují tak trapně) druhá věc co mě zděsila je chování Čechů. Všichni si stěžují že za naší špatnou vizitku může Zeman, Klaus či jiní politici ale když jsem viděl tohleto.. No bez komentáře. Výsměch na jakékoliv cestopisné dokumenty. 5% ()

subic

Slabší "cestovatelský" seriál, ale proč ho hned odsuzovat? Exim tours a ERV cestovní pojišťovna si pro Primu udělali pořad, vybrali cestující/účastníky zájezdu a jede se. Vetšinou to jsou jednodušší vypasení Čecháčci bez špetky znalostí a rozhledu, ale takový je každý druhý. K tomu komentář Vaška Vydry je taky děsivý a kvůli němu frčka dolů. Měl by si vzít příklad z noblesního komentáře Donutila s Bartoškou. Tak proč se na to dívat? No protože Řecko, Turecko, Tunisko, Egypt, tam už jsem byl a rád se podívám, kde jsem byl, a Zanzibar, Kapverdy, Dominikánská republika a Senegal mě teprve čeká, tak se podívám, jaké to tam je. ()

yarda23

To bylo snad poprvé v životě, co jsem musel nějaký pořad průběžně stopnout, protože to bylo k nevydržení. I já, člověk co jen seděl před obrazovkou, se cítil za ně dva tak strašně trapně, že to snad ani není možné. ()

moriero odpad!

Já jsem galantní člověk plný taktu k ženám, seniorům a prostým lidem. Jak to tedy říci kulantně? TY VYPATLANÉ HNUSNÉ PRASNICE A VYPASENÍ IMBECILOVÉ V ÚCHYLNÝCH BIFOKÁLNÍCH BRÝLÍCH NÁM SICE DĚLAJÍ ZA ČÁROU OSTUDU JAK HROM, ale zase, jak podotkl Luděk Staněk na Streamu: rafinovaně sdělují migrantům, že k nám fakt ne. ()

Matesmates odpad!

Další z várky pořadů, u nichž si můžete v klidu zaodpadovat a následně jich využít pro svou evil dušičku, když se zrovna chcete zasmát hloupým lidem. A má to i zajímavé společenské aspekty. Najednou zjistíte, že taková reklama každých pět minut, abyste předchozí porci intelektuality mohli vstřebat s pomocí pořádného panáku oblíbené skotské či rumu, by vůbec nebyla k zahození, a dokonce získáte pochopení, proč občas nějakému Tunisanovi přeskočí v hlavě poté, co mu dvojice pouze česky mluvících turistů o hmotnosti malého slona roztrhne jeho oblečení za 200 dinárů a ještě blbě čumějí (spoiler!). Vše korunují Vydra s Bouškovou, ta ostřílená dvojice vypravěčů, kteří svými duchapřítomnými a pohotovými komentáři dovedou pravidelnou dávku primitivismu k dokonalosti. Teď už jen zbývá natočit pár legendárních dílů alá hádka matky s dcerou v Poště pro tebe, nejblbější blondýna z Prostřena nebo fenomenální příběh Věrky z Výměny manželek, aby měli YouTubeři co remixovat. ()

Rollo_Tomasi odpad!

Kdyby se pořad jmenoval Čeští křupani na cestách, tak bych hodnocení zdvihl na jednu hvězdičku. Viděl jsem jen cca deset minut z tuniského dílu a stačilo. Možná jsou další díly na tom lépe, ale po tomto rozhodně nemám zájem o další sledování. ()

raikonen16 odpad!

Stačila chvilka tohohle hororu a rázem byla odhalena pravda. Perfektně natočená kampaň, aby jakýkoli cizinec, který by jen trochu zatoužil zamířit za žitím do České republiky byl okamžitě odrazen. Vyslyšte legendu dvou obyčejných Čechů s IQ, které kdybychom sečetli, tak se nedostaneme ani na počet dílů Harryho Pottera. Dva cestovatelé a jedná úžasná destinace, tím myšleno jeden exemplář, který svým pozadím zabírá půlku letadla a je rád, že do pěti napočítá a druhý, který je rád, že trefí z práce domů a namaže si chleba máslem. Už tady každý divák vycítí náznaky parodie, ale autoři to tak očividně nemyslí. Oba navíc ovládají plynně snad všechny jazyky světa, navíc schopnost je všechny použít v jedné větě je neuvěřitelná. K tomu skvostný hlasový doprovod mistra Vydry a hvězdy Bouškové a je tu zaděláno na televizní zázrak. A aby toho nebylo málo, product placement, kterým by se nemohl chlubit ani James Bond, zajištěný díky skvělé práci kamery, která zabírá kreditní karty a loga pojišťoven kde se dá. Fenk jů very mač, bat dis is šit. PS: V případě zhlédnutí delšího čas než je jedna minuta vám stanice zaručuje návštěvu psychiatra zdarma. A to se vyplatí! ()

Georginek odpad!

Seberte ty nejvetší dementy a vyšlete je zadarmo do světa. Hanba, doprdele hanba. Ty voliči zemana a komínů se musí opravdu vymýtit. ()

DarkSikorski odpad!

Posbíráme pár pitomců a pošleme je do světa... v kostce tento pořad, jehož aktéři by měli by zastřelení za absolutní idiocii. ()