Reklama

Reklama

Pan Větvík

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Velká Británie, 2015, 30 min

Pan Větvík žije se svojí ženou a jejich třemi dětmi poklidný život. Avšak jednoho dne ho sebere malý chlapec, který ho hodí psovi, poté se potká s labutí, která si ho přidá do hnízda, s dětmi, které si na pláži staví hrad. Po několika dalších hrůzných setkáních má nečekaného záchrance – Santa Clause, který mu pomůže dostat se domů na Vánoce včas za svojí rodinou. (Česká televize)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (17)

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Jak je to snadné - stačí vlastně jednoduchý nápad. V kombinaci s krásnou animací a výborně vybalancovaným příběhem (poměr humoru a dojemných scén je v naprosté rovnováze) rázem vznikne nádherný film. Snad jediná výtka směřuje k postavě Santa Clause. Já vím, že do příběhu bezvadně pasuje, ale já mám s touto postavou osobní problém. I když je pravdou, že v tomto snímku mi jeho přítomnost až tak moc nevadila. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Krásný animovaný film, který stojí na výborné animaci, stejně jako na hezkém a dojemném příběhu, který je vánoční a rodinný. A do toho navíc ještě hlas Martina Freemana, který prostě dokáže zaujmout v jakékoli podobě. Ale nevítězí nad filmem, ten je celkově prostě moc povedený a potěší i mimo Vánoce. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

3* Dítě ve mě chtělo zkouknout pan Větvíka, protože mu náladou trošku připomínalo oblíbeného Gruffala. Vcelku jsem nebyl zklamán, ale ani potěšen a tak to skončilo u průměrné známky. Animace slušná, ale aby Santa Klaus přinášel dárky i větvíkům, tak to bylo na mě (dospěláka) už moc. Stejně tak český překlad básní mi přišel poněkud hromotlucký, ale jinak dětem by se to mohlo líbit a tak jim to můžete pustit třeba odsud. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

juta 

všechny recenze uživatele

Milá pohádka o tom, jak se Pan Větvík vzdálí jednoho dne trochu dále od domova a okolnosti ho odnesou ještě dál a návrat pro něho nebyl vůbec jednoduchý. ()

Radko 

všechny recenze uživatele

Pán Konárik, pani Konárikové a deti Koniaričatá sa prechádzajú lesom, zabávajú sa, jedia, starajú o seba navzájom a milujú sa. Kto ale rozumie ich hlasu? Sťažka zviera, človek, ten už dávno zabudol na iný spôsob reči. Na to, že všetko má nielen svoj príbeh, ale aj život. Rovnako pán Kameň. O ňom však tento film nie je. Roztomilý animovaný film je o pánovi Vetvičkovi (alias Konárikovi). Ten sa jedného dňa pri rannom joggingu stratí. Nie vlastnou vinou. Stane sa hračkou v papuli hravého a nezbedného psa. Potom sa na neho udalosti valia jedna za druhou. Hoci sa mu vždy dostane varovania, nikdy ho nestihne využiť vo svoj prospech a vzďaľuje sa rodnej vŕbe čím ďalej tým viac. Podarí sa mu opäť stretnúť sa so smútiacou rodinou? Podarené animované dobrodružstvo a zároveň rozprávka, v ktorej dôjde v dejinách filmovej rozprávky asi najviac krát k seba predstaveniu hlavnej postavy. ("I am Stick Man" v rôznych prostrediach a situáciách, často opakovane). ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama