Toxický mstitel

• USA The Toxic Avenger (více)

Do rukou se vám dostává vlajková loď všech kultovních úchyláren. Důkaz toho, že toxický odpad je věc vysoce pozitivní, přinášející lidstvu dobro a že z nás, malých lidiček bez šance, může udělat hrdiny bez bázně a hany. Stejně tak, jako pomohl Melvinovi - čističi z města Tromaville - rychle dospět v mocného Toxic Avangera, může určitě pomoci i nám. (oficiální text distributora)

dzej dzej

Tohle je jen slabý tromácký odvar... Terror Firmer je daleko vymazlenější - co se týče násilných scén, co se týče erotických scén, co se týče pitomosti (u Tromy to nejdůležitější). Spojení Frankensteina a superhrdiny do jedné postavy obdařené baletní sukýnkou je sice originální, to ale nezakryje zásadní nedostatek tohoto opusu: zoufale málo krve a pettingu. ()

Wacoslav1

Au tohle repete po letech docela bolelo. Pamatuji si, že jsme to s kámošem měli zafixovaný jako jeden z kultů našeho mládí, ale asi jsme tenkrát museli ujíždět na dobrým matroši když nám to přišlo tak super. Teď už to byly z mýho pohledu spíš rozpaky i když neříkám, že pár zásadních scén který mě pobavily i dneska by se tam nenašlo. Zároveň to působí i jako přiznaný výsměch všem těm filmům s nejrůznějšími super hrdiny, ale tý vaty se mi zdá, že tu je na tu krátkou délku až příliš. Troma to byli každopádně hlavně nadšenci a explotační šílenci což je třeba určitě zohlednit, ale viděno dnešním pohledem už to prostě pro mě nemá to kouzlo co kdysi. Zároveň, ale i platí, že jednička jako jediná jakž takž obstojí i dneska což už úplně nebyl případ dalších pokračování, ale to už je zase jinej příběh.55% ()

Astaroth12

Pozor výstražný oznam!!!!!!!!!!!!!!Kto ešte neokúsil Tromu(herecké prejavy na bode porno hercov,prestrelené a dosť často aj trápne scény,poväčšine žiadny príbeh a triky na úrovni cirkusových čísiel ale len niektoré a veľa cakanice,hnusu a odtrhnutých končatín atď.) keď vám toto nevadí tak smelo do toho šialeného Tromáckeho projektu ale keď ste aspoň na jedno odpovedali nie,tak rýchlo prepnete.Je pravda,že tento film je vrcholom nevkusu ale svojsky štýl mi teraz dá sa povedať vyhovoval.Ako sranda sa to dá brať ale nič viac sa od toho nedá očakávať. ()

Superpero

"Toxic Avenger" má asi největší porci nadhledu, co jsem kdy ve filmu viděl. Herz s Kaufmanem se hecli a udělali film, který je opravdu hrdý na to, že je sračka a navíc je i fakt zábavný. Ještě k tomu je doprovázen tím nejvíc 80s discem, co si dokážete představit. Ze všech těch Tromáckých výplodů je "Toxic Avenger" stoprocentně nejhustší. ()

pornogrind

Z téhle " toxické " série jsem viděl pouze čtvrtej díl a je to už pěkná řádka let. Proto jsem se rozhodl, že tuhle sérii sjedu celou abych byl připravenej na znovuzrození téhle série, který MOŽNÁ příjde. Co dodat k prvnímu dílu téhle série ? Je to prostě klasická Troma. Kdo jí má rád tak si určitě přijde na svý. Kdo Tromáckejm úchylárnám neholduje, ten to jen stěží ocení. Já osobně mám pro Tromu slabost a první díl mě nezklamal. Musím uznat, že mě bavil i samotnej ( nezměněnej ) Melvin. To byla fakt cool postavička. Takovej vyhryz se jen tak nevidí. Potom přišla přeměna a já jsem si začal klást otázku jestli si Melvin polepšil nebo pohoršil ( a nejen vzhledem ). Jako člověk byl budižkničemu a jako " toxík " měl slušnou roštěnku, ukrutnou sílu a lidi ho měli rádi. Já osobně jsem se bavil. Humor je místy povedenej, místy trapnej, ale to už je prostě Troma. ()

• Efekt rozjeté hlavy dítěte byl docílen tak, že se napustil meloun sirupem a červeným potravinářským barvivem, nasadil se na figurínu a přejel. (HellFire)
  • Čtyři hodiny trvalo vsoukání se do obleku toxického mstitele. V kostýmu pak mohl Mitch Cohen jíst jedině brčkem. (HellFire)
  • Zloděj v restauraci, kterému Toxie utrhne ruku, je ve skutečnosti bez pravé ruky. V záběrech si můžete všimnout, že s ní nehýbe. (HellFire)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

Superhrdinská parodie nabírá známé tváře

18.06.2021

Chystaný satirický komiksový film The Toxic Avenger posiluje obsazení. Snímek režiséra Macona Blaira (Lov, Jako v bavlnce) již dříve obsadil do titulní role Petera Dinklage, Jacoba Tremblayho,… (více)

Časové pásmo bylo změněno