Příběh tří mužů propuštěných z vězení. Diesel (Christopher Matthew Cook), Mad Dog (Willem Dafoe) a Troy (Nicolas Cage) se po dlouhé době strávené za mřížemi musí naučit žít na svobodě tak, aby nic nevyvedli a nedostali se zpět tam, odkud pŕišli. Troy hledá nekomplikovaný život, ale nedokáže se zbavit své nenávisti k systému. Diesel je na výplatní listině mafie a jeho zájem o život na předměstí s přecitlivělou manželkou slábne. Mad Dog, neřízená střela trojky, se řítí z jedného problému do druhého. Nakonec se všichni tři sejdou při "posledním" zátahu. Najme je mafián, aby unesli dítě šéfa konkurenčního gangu. Před očima mají velký balík peněz, jenže akce se bohužel nepovede a trojice má co dělat nejen s policií, ale i se dvěma skupinami mafiánů... (TV JOJ)

johnsnow odpad!

traja kokoti dostanú kšeft od deduška (btw režiséra tohto hovna) ale to až po 40 minútach a ehm cca záverečných 20 minút je bez pointy. ()

Saxos

Nechápu. O čem to vlastně vůbec je. Tři tupci mají asi pobavit nás tupce co koukáme. Hvězdu snad jen za růžovej barák s prasečí rodinkou. ()

Kushina

Bože to byl zase film, co neměl ani hlavu ani patu,. šílený neucelený, nelogický, skákavý.... Já si to absolutně neužil. Jediný Cage tomu dává nějaká procenta. 30% ()

nikhaj

Husty film, par scen je teda prestrelenych, inak je to cisty mindfuck s pohladu zlocincov a prvych 10 minut je az surrealnych ()

nanamarak

Docela sranda, dobře natočená, Dafoe je takřka geniální postava. Film je sice tak na tři hvězdy, ale chci, aby měl lepší hodnocení, takže přidám ještě jednu... 70% ()

peproch

Ono to není krimi drama, ale spíše drama těch, kteří by snad mohli chtít nebít zločinci. Takhle by to mohl být zajímavější film, film o marné snaze nebýt zločinec. ()