Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

• PECHY15

Není nic krásnějšího než sledovat Matonohu, jak na konci pořadu chvátá aby už tuhle srágoru měl za sebou. Možná taky chvátá, páč chce stihnout sledovat Aleška Hámu pochcanou Slámu a přiučit se, jak dělat řiťoidní fórky. Co na to Češi? Asi hovno, odpovědi se jako vždy sbírají od výkvětu naší vlasti. Krampol má hold prsty všude.(11.5.2016)

• Krabak

Ten pořad by se měl jmenovat "Co na to retatardi". Je to neskutečná přehlídka hloupých výjevů. Jasný, sem tam nějáký výjimečný tým se tam objeví, ale převážně je to přehlídka tlustých rádoby vtipných ženských a trochu...více zaostalých chlapů. Já myslel, že se vždycky říkalo, že češky jsou jedny z nejhezčích ženských světa... Ta přehlídka vyžraných nesoudných čehosi mi tuto větu dost vyvrací. Co se týče otázek, tak mi přijde, že ty body si tam spíše generuje počítač, než že by tak odpovídali lidé... (dnešní díl, kdy tam hloupá patka rozebírala jak chová, rozmnožuje a sprchuje šneky... To je už pane trapnost)--->11%(30.11.2017)

Jedná se o naprostou kopii 5 proti 5 (do posledního detailu) - takže se defacto jedná o recyklaci starého soutěžního pořadu. Za mě rozhodně ano.. Co vzniká teď za nové soutěžní pořady to je většinou odpad a utrpení.. Matanoha se snaží, je daleko energetičtější než Novotný. Netvrdím, že je to nějaký hit, na druhou stranu jako nějaká přímá konkurence prostřena (které se vysílá ve stejný čas) proč ne.. 60%(27.3.2016)

• orkadimenza

Jsem rád za navrácení parafráze 5 proti 5 na české obrazovky, a občas bylo tento pořad příjemné sledovat. Je ovšem škoda, že kvalitní projekt a soutěž musí kazit mnohdy tupé a nevtipné týmy, jejichž odpovědi jsou často bizarní..."Co nosí muži rádi a ženy většinou ne?" "Nic!" I přes časté vypínání kvůli českým kreténům mi tento pořad posloužil jako inspirace, jedna etapa celotáborové hry s tématem Mafie se jmenovala po vzoru této soutěže: Co na to mafiáni. Perlička: Kam byste bodli člověka při mučení, aby nezemřel? Odpověď: Zlomit mu vaz!...Co si jako první představíte pod pojmem mafie? Babiš!(28.9.2016)

• tereez.klaud

V podstatě kopie pořadu 5 proti 5 z Primy, Matonoha ač se snaží být zábavný je spíše nudný. O otázkách pokládaných respondentům raději nemluvě. Některé týmy se chovají jako by je přijely z Bohnic, neustále pištění, plácání, juchání - to jim za to někdo platí, nebo jsem suchar?! Prosím, ať tohle utrpení brzo skončí.(31.3.2016)

• - V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)

• - Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5 na TV Prima. (Bernyz)

• - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)