Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

Moc zajímavé komentáře tady jsou na hlavu tohoto super zábavného pořadu, já ho rád sleduji a vůbec se za to nestydím, pravda u toho Matonohy, občas mu nejde rozumět, ale co?je to zábavné, člověk se občas i něco dozví nového. Jak se zmiňuje napodobenina pořadu 5proti5, no tak co?je to podobné, ale nový formát prostě. Hlavně, jak všichni tady říkali že to brzy skončí, je zajimavé že to pořád valí, ale oproti na konkurenční telce pořad A je to naše!, po tom se zaprášilo, ani dívak nemrknul.(26.9.2017)

• Sygauras

Co na to Češi ? Jakoby na tom záleželo. I kdyby na to milion lidí házelo tuny hnoje, stejně bude televize tvrdit že tak velkou sledovanost nemá ani HBO. Soutěže se špatně hodnotí, tak to raději ani nebudu skoušet, protože mě nikdy nebavilo čumět na bandu lidí, kteří se za hromádku peněz nechají ztrapňovat. A nebo víte co ? Já tomu ten odpad dám.(6.9.2018)

Důstojná tuzemská verze populárního Family Feud a nástupce 5 proti 5. Ačkoliv má Tomáš Matonoha jakožto moderátor občas rezervy a někdy se příliš zapovídá, nebo působí lehce zmateně, dokáže díky své osobnosti dodat soutěži příjemně neformální a přátelský ráz, což uvolněnému konceptu pořadu nesmírně prospívá. Koncept sám o sobě je silný a zábavný a k občasnému sledování jde o ideálního televizního společníka.(5.3.2018)

• junglewar

Jedenkrát z večerní návštěvy kfc jsem se s kamarádem dopotacel domů a spatřil tuto kolosálně abnormaliní zhovadilost, ale co je na tom opravdu to pompézní je vlastnoručně a neustále do nekonečna aktualizováný profil pana Vojtěcha Nouzáka!!!!!! Kdo nedočte do konce, jako by nebyl. Protože, tento výjimečný muž, pro czechia úděl opravdu kus práce, Pan prezident Zeman bude moc připnout další státní vyznamenání za zásluhy. Congratulations!(26.4.2016)

• SOLOM.

Njn takhle to dopadá, když se NOVA rozhodne oprášit starou (mnohými již zapomenutou) show, nahodit jí nový kabátek a do moderátorského postu obsadit bohužel dost tragického Matonohu (kterého mám jinak docela rád jako herce). Takže jediné co na tom bylo/je dobré, jsou některé otázky a odpovědi lidí/soutěžících. Myslím si, že životnost tohoto pořadu moc dlouhá nebude. Třeba se pletu…(30.4.2016)

• - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)

• - V jednom z rozhovorů pro TV Nova moderátor Tomáš Matonoha uvedl, že v průběhu jednoho natáčecího dne vznikne až pět dílů tohoto pořadu. (majky19)

• - Tomáš Matonoha odmoderoval k lednu 2020 840 dílů. (TheSlezy)