Co na to Češi (TV pořad)

Soutěžní

Česko, 2016, 40 min

• Drom

Tak já vám teda řeknu, co já na to. Televize Nova je známa svými naprosto nezištnými charitativními aktivitami. Už bylo tedy na čase věnovat se jednou zase našim mentálně zaostalejším spoluobčanům. A to platí nejen pro soutěžící z řad věrných diváků vaší televize, ale i pro průvodce. Svůj k svému. A právě proto vznikl tenhle prudce originání soutěžní pořad, který se musí líbit prostě všem. Lehce dementní moderátor s vyjadřovacími obtížemi pokladá podivné a nejednoznačné otázky dvěma stranám, jejichž úkolem je pokusit se formulovat souvislou odpověď alespoň vzdáleně k položené otázce použitelnou. Za to dostanou nějaký náhodný počet bodů (podle toho kolik jiných dementů zná stejný slova, znát význam není ovšem podmínkou!) a jak to tak bývá, kdo má na konci víc bodů, ten vyhravá možnost hádat další slova, který znají jiní dementi. No prostě šrapnel!(21.4.2016)

• tereez.klaud

V podstatě kopie pořadu 5 proti 5 z Primy, Matonoha ač se snaží být zábavný je spíše nudný. O otázkách pokládaných respondentům raději nemluvě. Některé týmy se chovají jako by je přijely z Bohnic, neustále pištění, plácání, juchání - to jim za to někdo platí, nebo jsem suchar?! Prosím, ať tohle utrpení brzo skončí.(31.3.2016)

• ještěžiju

Jako kdyby nějakej strup ze štatlu vylezl po pár škopkách z hospy a snažil se být vtipnej. Ač bych jako sám štatlař moh být pyšnej, že se něco takovýho vysílá v bedně, tak je mi spíš stydno. To otřesný cingrlátkový a šajnící studio je tak na levačku, že to vůbec negómu. Ale abych nebyl jenom zlej, sem tam na to mrknu.(9.5.2016)

• PECHY15

Není nic krásnějšího než sledovat Matonohu, jak na konci pořadu chvátá aby už tuhle srágoru měl za sebou. Možná taky chvátá, páč chce stihnout sledovat Aleška Hámu pochcanou Slámu a přiučit se, jak dělat řiťoidní fórky. Co na to Češi? Asi hovno, odpovědi se jako vždy sbírají od výkvětu naší vlasti. Krampol má hold prsty všude.(11.5.2016)

• jedimik

Nový kabát, stejná soutěž, jiný kanel. Ajéje, to jsem se bála. Matonoha jako moderátor tam nesedí, neumí to pořádně rozproudit a chvílemi mi přijde, že více nervózní než samotní členové týmu, je on sám, protože má konečně příležitost si zase vydělat. Moderuje to jako já Vánoční besídku, zatím naprd ale příště to možná bude lepší. Zatím 1/5(22.3.2016)

• - Pořad je inspirován americkou soutěžní show Family Feud, která se vysílá již od roku 1976 a v roce 2013 byla v USA zvolena třetí největší herní show všech dob. (Dizzy_eM)

• - Soutěž se již dříve vysílala pod názvem 5 proti 5  na TV Prima. (Bernyz)