Epizody(12)

Špičkový izraelský agent se vrací z odpočinku, aby dopadl palestinského bojovníka, o kterém byl přesvědčen, že ho zabil. Roztočí se tím kolotoč chaotických událostí. (Netflix)

chamonix

Musíme na to koukat jen jako na akční seriál a nesmí se v tom hledat jakákoliv logika – od prvního dílu Arabové znají tváře poloviny komanda (desítky minut záznamu svatby ze všech telefonů, kde tři z nich roznášejí zákusky a pak střílejí), takže nejpozději do pár dnů musejí všichni zainteresovaní znát i jejich identitu. A i kdyby byli zakonspirovaní tak, že ani Fatah, ani Hamas jejich jména a adresy podle fotek nezjistí, je do očí bijící ta blbost, že dokonce Abu Ahmad s Walidem – o těch jejich gorilách nemluvě - nepoznají vraha Bašíra, mladšího bratra a ženicha z prvního dílu, během přijímacího pohovoru na sebevražedného atentátníka. ----------------  Mé sympatie má sice každý zabiják islamistů, ale pánové, nemůžete z nich dělat až takové voly. ()

ABC1

První díl seriálu za 4 hvězdy, které jsem posléze smazala po zhlédnutí 6. dílu.  Začátek byl výborný napínavý, rychlý,  svižný, ale čím dál se blíží konec 1. série, tím víc mi jde na nervy, jak z izraelských agentů dělají blbce. (Také mi vadí  nedostatek humoru a příliš drastické scény.) Kdyby takhle jednali ve skutečnosti, nikdy by stát Izrael nemohl vzniknout a vydržet až doposud. Těžko by se těmto nešikům podařilo chytit Eichmanna, dopravit ho do Izraele a odsoudit. Jasně, je to jen seroš, ale proboha proč tak sebemrskačský??? A napsaný tak, že lidem, kteří o palestinsko-izraelském konfliktu neví skoro nic, připadá, že obě party jsou stejné.  Tak snad někdy vznikne něco o hodně lepšího!!! ()

pop.z.pop

Chcete seriál o nejneschopnější protiteroristické jednotce, která zvorá úplně všechno na co sáhne, všichni teroristi jí utečou a nezabrání vůbec žádnému teroristickému útoku? Pusťte si Faudu. ()

tulen

Vysoké hodnocení, spousty chvály - a o to větší zklamání. Čekal jsem realistické líčení a dostal jsem telenovelu se spoustou nesmyslů, uměle přepjatých reakcí a nelogičností .. ()

hindator

Zatím paráda. Po shlédnutí první série se na můj žebříček hodnot dostalo shlédnutí té druhé. Jsem zvědavý, zda odsunutí opravy kuchyně bude stát za to :-) ()

Zaks

Častokrát sú náhodné udalosti nasilu pospájané dokopy a tak sledujeme pomerne veľa neuveriteľných až bizarných situácií. Na druhej strane krátka stopáž jednotlivých epizód pomáha dynamizovať dej a udržiava diváka v slušnom napätí. Technicky veľmi slabé, akcia mizerná a neustále sa opakujúce 3 či 4 rovnaké dronové zábery mi už liezli na nervy. ()

milos.bradik

Dobře natočené a když vezmu v úvahu, že to natočil Izrael, tak si dovedu představit, jak asi postupují proti arabským teroristům reálně, protože tady je jasně vidět, že se snaží terorismus porazit terorem a to se jen těžko podaří, protože to povede jen k nenávisti a pomstě. ()