Luxus na talíři

(pořad)

Česky, ale dokonale. Kuchařská show, ve které Robert Mikluš předvádí klasické české recepty, ale v moderním pojetí a z prvotřídních surovin. Záštitu nad pořadem převzal Pražský kulinářský institut (Roman Vaněk a Zdeněk Marcín). (Stream.cz)

kingik odpad!

Pane Krušino, čuráku potřísněný, jistě si připadáte, že jste na chvíli Spielbergem, Cameronem a Bayem, když berete do pracek celuloid, jimž byte si měl zaškrtit koule, abyste už ráno nestříkal do misky s vločkami a mlékem, co klohníte ve vaší polní kuchyni na snídani. Pane Mikluši, genitále zevní, jistě si na chvíli připadáte Jamie Oliverem, pekelníkem v kuchyni nebo mamrdem strupovitým, který nad vařením pěje árie, je tím pádem proklatě vtipným, až i já noblesně zahýkám a zatetelím se, až se mně roztrhnou kalhoty. Ano, hádáte správně, pod náplavou hoven mně prdly tesilky, neb jsem se právě čistě a nefalšovaně posral smíchy nad parodií nad parodie. A to mám lékařsky zakázáno se smát. Je ovšem vědecky dokázáno, že smích zvyšuje impotenci a snižuje IQ. 0% ()

VaHo

Na první dobrou mi naskakovala slova, jako "To je ale snobárna!". Naštěstí mi pak došlo, že to je docela vtipná parodie, která cílí právě na tuhle reakci. Jen se trochu obávám, že to může fungovat jen první dva tři díly, a pak se to rychle okouká. Nicméně, tohle neuvidíte ani u Pohlreicha, natož u Babici. ()

packa

První díl je za jasných pět hvězdiček! Už jen kvůli tomu, jak tvůrci dokázali zvednout mandle stovkám a stovkám diváků, kteří nechápou termíny jako parodie, nadsázka, satira. Ostatně mrkněte sami do diskuze pod videem, to jsou žvásty, co? :-D ()

TheDon

Dokonalý pořad o dokonalým jídle s ještě dokonalejším Robertem Miklušem. Na první pohled to vypadá víc než seriózně, gastro vybavení za bambilion, vždyť co může být lepším dárkem pro muže, než vakuovačka za pětatřicet litrů, anebo sous-vide, ve které necháme svíčkovou na přesných 56,3 stupně. Ale nebudeme přece používat maso z domácího skotu, protože US premium beef je jasnej a dokonalej výběr. Kraje nás nezajímají, jde nám o chuť, takže ořez jde do koše. Nutno říct, že z toho ořezu by se najedla čtyřčlená rodina. Ale už podruhé předesílám, že nám jde hlavně o chuť. Tohle je to pravý gastro porno. 100% P.s.: kuřecí játra zakápneme koňakem Ludvík XIII., co na tom, že láhev stojí padesát tisíc korun, nám jde hlavně o dokonalou chuť ! ()

Tom_Lachtan

Každé holywoodské studio se dneska snaží vytvořit velkou filmovou frančízu, kde jsou mnohé filmy propojené ve stylu avengers a MARVEL je taky jediný, komu se to zatím adekvátně daří. Až do teď! Stream totiž začal páchat svůj vlastní filmovesmír, kde si dělá nepokrytě neskutečnou prdel ze všech kulinářských pořadů, které se za těch x let na cz tv dostali. A tohle je jednoznačně nejlepší tom, že parodičnost je tu dotažená do dokonalosti, ať už nádherně bizarním snobstvím, nebo úchylným knírkem Roberta Mikluše, díky kterému skoro vypadá jako polský řidič nákladního kombajnu, co se volném čase baví pořizováním pedofilní pornografie a pojídá psy... Oh, počkat! ()

Časové pásmo bylo změněno