Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalá policistka pracuje jako operátorka tísňové linky. Když je zavražděn chlapec, kterému neposlala pomoc, rozhodne se na vlastní pěst vypátrat jeho vraha... Policejní tým Christine včetně jejího otce jsou na večerní obhlídce, když uvidí běžet zloděje. Chris se za ním rozběhne, ale mladý hoch ji přelstí a vezme jí zbraň. Chris je vážně postřelena a její otec zabit. O půl roku později: Chris pracuje na tísňové lince, protože má po kulce omezenou pohyblivost nohy, tak nemůže pracovat jako policistka. Jednou volá malý kluk a mluví o strašidle, a Chris myslí, že si vymýšlí, nepošle mu pomoc a pošle ho spát. Chlapec však mluvil pravdu a jeho kamarád je nalezen s hlavou rozmlácenou kladivem. Chris dostane v práci nařízené volno a její přístup k případu se bude řešit před komisí. Chris mrzí, co se stalo, jde do baru, kde se potká s policistou Timem, se kterým se brzy sblíží. Christine chce policii pomoci s případem, nemyslí si, že chlapce zavraždili jeho rodiče, kteří jsou z vraždy obviněni. Christine je suspendována na dva měsíce, a tak se pustí do hledání pravého vraha na vlastní pěst. Internet je plný komentářů o její neschopnosti a obviňování z chlapcovy vraždy. Někdo se dokonce vloupe do jejího domu a potom dá na internet, že bere léky, a proto chlapci nepomohla.  Christine na nic nečeká, vydá se mluvit s chlapcem, který volal na tísňovou linku a poté do školy. Když ve škole mluví s jeho třídním učitelem Montym, tak ho začne podezřívat z vraždy... (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Na TV film výborné, zvláště první polovina...jako psychologický thriller to působí velmi dobře, škoda zrychleného a průhledného konce....50% ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Ryze televizní film s ryze televizním scénářem a ryze televizní atmosférou, který už v rámci dialogů trpí příznačným patosem. Samotný závěr se už klasicky kloubí s absolutní naivitou, která se televizní tvorbou vleče už setsakramentsky dlouho. Snímek je tedy svým vyzněním zcela obyčejným televizním thrillerem naprosto postrádající hloubku a napětí. Ale jo, shlédnutelný snímek je, ale velmi rychle z hlavy vyšumí. ()

Kimkong 

všechny recenze uživatele

Na film se dívá dobře. Ačkoli dej je ve výsledku hodně jednoduchý, dlouho není poznat kdo je padouch. Viděno v TV. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama