Janě je čtrnáct let a přihlásila se na letní tábor. Těší se na něj, dokud nepotkala Jindru. Je úplně jiný než kluci od nich ze třídy a moc si s ním rozumí. Za pár dní se ale musí odloučit, protože je přihlášená na onen tábor. Vůbec se jí tam nechce a nepomůže ani když předstírá, že je nemocná. Soutěže ji nebaví, hlídku má v dešti, sedne si do mraveniště, svému družstvu znemožní vyhrát... Polepší se? (T369)

Peabody

JO MIládka to byla lolitka jako vyšitá, a celkově klidový letní dívčí románek bez zbytečnoých schválností. ()

rozum i cit

Příjemný pohodový film s koncentrovanou letní atmosférou. Jen by mne to asi bavilo více, kdyby se netočil celý pouze okolo dětských herců, ale bylo tam trochu více těch dospělých, zejména Myslíkové a Valy, které mám oba ráda. Nicméně film vcelku odsýpá. Ačkoli jsem byla na táboře jen jednou v životě a už po revoluci, přesto mi některé momenty připomněly vlastní dětství. Hlavní hrdinka uvěřitelná, Jandák jako táborový vedoucí sympatický, spousta chytlavých písniček. ()

St@B

Jedna hvězda za hezkou hlavní představitelku a jedna za vzpomínku na tu šílenou koupací čepici. To jsou celkem dvě hvězdy. Pro další postrádám důvod. ()

Fixa

Trocha nostalgie - pionýrský tábor,koupací čepice, žádnej mobil :-). Jandák hrozně nesympatickej. Celkově byl film trochu mravokárnej (jak už jsme s této doby zvyklí) a zvrat v hodnou holku byl ubohej. Měla horečku a bylo to veliký pozdvižení. Věruška u ní seděla celou noc. Ona se z toho opravdu dostala a úplně jí to změnilo: ,,Kdo udělal čaj? To byl Jany nápad!" No tyvole, tak to jsem si říkal, že je fakt úžasná :-) Zároveň si, ale matně vzpomínám, že se na táboře takhle vážně bralo všechno a vůbec mi to nepřišlo, když jsem v tom vyrůstal - hold jiná doba. ()

Alik85CK

Musím plně souhlasit s Enšpíglem,protože zcela přesně vyjádřil i mé pocity.S tímto filmem jsem strašně zatoužila vrátit minulost alespoň o pár let a jet si užívat na nějaký ten tábor....Strašně mi to chybí....Různí bobříci....mlčení,odvahy,strachu a tak podobně...Opékání buřtů a zpěv,senzační vedoucí a hodně nových kamarádů....Škoda,že nejde aspoň na pár dní vrátit čas o pár let dozadu :-( ()

StarFsh

Jeden z tých lepších filmov pre deti, nepoškvrnený socialistickým balastom. Príbeh, napriek žánru do ktorého sa radí nepôsobí naivne, alebo trápne (na rozdiel od podobných žánrových sr@čiek spoza atlantiku). Zaslúžené 4 *. ()

Maskati

Pro mě povedený snímek, ale hlavně nádherná nostalgie jako bývalého účastníka a později i vedoucího na táboře.Dodnes /dvacetidenní/nezapomenutelné zážitky,pevná přátelství,táborové lásky, spaní ve stanu, táboráky, noční hlídka a bojovky,denní pochody. Moc velká porce pohody! ()

Pimburger

Nebylo to špatný. Normálně mi malý nafrněný holky přijdou neskutečně otravný, ale hlavní aktérka je sympatická a to docela zvedá celý film. Na ty komoušský poměry docela dobrý... ()