Reklama

Reklama

Toxin

  • USA I Witness (více)

Obsahy(1)

Do mexické Tihuany nedaleko hranic se Spojenými státy přijíždí James Rhodes jako pozorovatel organizace pro dodržování lidských práv. S její pomocí se místní zaměstnanci mají rozhodnout, zda chtějí vytvořit unii s americkou společností. Napětí mezi vedením a odboráři narůstá a když se najde sedmadvacet lidských těl pohřbených v opuštěném tunelu, který nechal vykopat místní drogový boss, Rhodes podezírá šéfy, že v této krvavé akci mají prsty. Případ vyšetřuje zásadový mexický policista Claudio Castillo, který se však ocitá pod velkým tlakem, protože do případu je zřejmě zapleten i vicekonzul Draper. Proto varuje Jamese, aby se mu nemotal pod nohama. Pátrání po skutečných vrazích a příběh plný špinavých tajemství se stále víc komplikuje a stopy vedou až do horské vesnice, odkud všechny oběti pocházely. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

Smok 

všechny recenze uživatele

Celkom milé potešenie z kolekcie lacných dvd. Thriller, ktorý ma zaujal jednak zasadením príbehu do Mexika ako aj rozoberaním témy dodržovania ľudských práv a celkom dobrou "chemickou" zápletkou. Portia de Rossi tiež nie je na škodu a tých cca 100 minút pekne spríjemní. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Škoda, malo to na viac. Výborná horúca atmosféra Mexika, kde môžete kedykoľvek prísť o život, je vystriedaná triviálnym a prekvapivo nudným dejom, kde dobrý dojem vytvára iba Jeff Daniels ako vlasatý „ochranár“ a „konzul v cudzej krajine“ James Spader ako jeho dávny priateľ, ktorý ale musí dodržiavať už iné pravidlá a je otázne, či starého priateľa, s ktorým si navyše už viac nerozumie, ako rozumie, nezradí. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Poměrně neotřelý námět, který byl pro mexické prostředí jako dělaný, celkem slušné tempo a od trojice Daniels-Collins-Portia de Rossi výborně zahrané. Možná by to chtělo trochu víc šťávy a větší dávku naléhavosti, protože místy film působil vzdor tématu až příliš klidně, ale já byl i přesto ve finále spokojen. 70% ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Tohle neotřelé téma by v rukou jiného režiséra dosáhlo vysokých kvalit. Rowdy Herrington byl na konci své nepříliš úspěšné režijní kariéry dost z formy (jako by v ní někdy byl) a točil jen ve fádním televizním stylu. K ruce měl velmi dobré herecké obsazení, které to bez problémů uhrálo, ale aby do toho přiložil něco méně rutiního i samotný režisér, to už se nestalo. Přesto se tady najde několik silných momentů, zajímavé herecké obsazení má co nabídnout, a navíc už režisér neměl. 60% ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama