Lego Scooby: Strašidelný Hollywood

Lego Scooby-Doo!: Haunted Hollywood

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2016, 75 min

Rick Morales

Dánska stavebnica Lego patrila počas môjho detstva medzi moje najobľúbenejšie hračky. S legom som strávil dlhé hodiny. Fakt ma to bavilo. Zato animované dobrodružstva psa Scooby Doo a jeho kamarátov ma nikdy nevedeli zaujať. Mám rád strašidelné príbehy, no za mlada som ku Scoobymu vôbec neinklinoval. Nebavilo ma to. Avšak kombinácia Scoobyho s jedinečnou animáciou v lego štýle ma potešila. Pri snímku "Lego Scooby Doo: Strašidelný Hollywood" som sa dobre pobavil. ***(13.3.2017)

Nemůžu říct, že by to bylo tak špatný, ale super ani náhodou. Nevadí mi, když postavy, které znáte, předěláte na lego, vtipné jsou ty scény, jak si vyměňují vlasy a nebo i hlavy a takové to cvakání při chůzi. Takový typický příběh jako z klasických dílů, prostě průměr.(23.9.2016)

• Frantisek.Fu

45%(12.8.2018)

• darthhokro

asi nejnudnější ego film co jsem zatím viděl. Hodně slabá jedna hvězda.....(11.11.2016)

Takovej lepší ale obyčejnej příběh Scoobyho, v lego kabátku.. nataženej z 20 minut na 75... Ale zase nebylo to úplně špatný, líbí se mi ten humor lego filmů. 3* (50%)(8.9.2016)