Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Je nalezen mrtvý muž, který spadl ze slavných přímořských útesů Etretat v Normandii. Policie objeví v autě dopis s výhrůžkami, což ji vede k domněnce, že nevyšetřují sebevraždu, ale vraždu. Dva nadporučíci pověření vyšetřováním, které hraje slavná modelka Adriana Karembeu a proslulý francouzský televizní herec Bruno Madinier, spolu utvoří tým, který se pokusí odhalit tajemství mrtvého muže. (Filmbox)

(více)

Recenze (6)

papilon395 

všechny recenze uživatele

Solidní detektivka se svižným dějem, který se v poslední třetině začne zdát překombinovaný. Překvapil mě dobrý herecký výkon Adriany Sklenaříkové, pro mě nejuvěřitelnější postavy z celého obsazení. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k tomu ,že Sklenaříková strávila na mole desítky let tak to i bylo vidět na výkonu.Ale snažila seJak někdo píše dole scénář byl docela mišmaš.A podle mě se v tom ztrácel i režisér. ()

Reklama

kersten 

všechny recenze uživatele

Tiež som pri tom zaspala, ale nebolo to až také hrozné, ani Sklenaříková nebola celkom najhoršia, taká normálna, vyzerala dobre tak čo, ostatné sa stratilo, ako bežný francúzsky film. To len my moc pozeráme kriticky na Sklenaříkovú ako na neherečku a od toho sa vyvíja hodnotenie. ()

Vesecký 

všechny recenze uživatele

Průměrná detektivka, která nezarmoutí a v pohodě se na ni dívá, i když se přiznám, že vztahy v rodině toho zavražděného byly místy trochu nepřehledné. Hereckým výkonem na sebe upozornil snad jen Bruno Madinier, jinak to byla šeď včetně te naší modelky Sklenaříkové-Karembeuové. Na film je příliš vysoká tyčka, těžko k sobě hledá partnera, nijak pohledná. Na detektivku se vůbec nehodila. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama