Skupina žraloků se usídlila ve sladkovodním jezeře. Lidé z okolí začali bez stopy mizet. Dokáže někdo nenasytné žraloky zastavit před začátkem velké slavnosti, na kterou se na místo sjedou návštěvníci z dalekého okolí...? Molly, Harrison, jejich rodiče a babička vyrazili na prodloužený víkend k jednomu jezeru. Rodina bohužel netuší, že se právě v tomto jezeře usídlila skupina žraloků, která má na svědomí již několik mrtvých. Rodina se hned po příjezdu rozdělí, rodiče si vyjedou na loďce a Harrison vezme svoji babičku, Molly a Curtise, který přijel za Molly, k vodě. Zatímco Curtis a Harrison nakupují jídlo, Molly a babička jdou k vodě. Babička je hned sežrána žralokem, takže Molly běží pro pomoc. Harrison se rozhodne zachránit rodiče, kteří si vyjeli na loďce. Curtis a Molly zůstávají v kempu u Jonese, který vede občerstvení. Jones je na nebezpečná zvířata připravený, takže Molly a Curtise ozbrojí. Trojice pak společně zabije jednoho z celkem 6 žraloků. Pak trojice zachrání i rodiče Molly, na které žralok zaútočil, když byli na projížďce loďkou. Otec přišel o dva prsty. Jones je bohužel jedním ze žraloků zabit. Zbytek skupiny vyráží hledat Harrisona, protože ten se zatím k rodičům nedostal.
Harrison při pátrání po rodičích narazil na Dawn, která jako jediná ze skupiny přátel přežila útok žraloků o několik hodin dříve. Dawn zůstala po útoku uvězněná na stromě, odkud ji Harrison zachránil. Dvojice se pak vydala na loďce za jedním ze žraloků, chtějí totiž sledovat, zda dopluje k jezeru, kde má odpoledne a večer probíhat velká slavnost. K jezeru míří i Molly a zbytek rodiny, jen si cestou udělají zastávku u Jonese doma, kde vyzvednou další zbraně. Obě skupinky se pak sejdou u jezera. Harrison se snaží s Dawn lidi před žraloky varovat, ale nikdo je neposlouchá. Po prvním útoku nastane panika, ale většina lidí se z vody dostane. V jezeře jsou dva poslední žraloci, protože zbytek byl v průběhu filmu zabit. Předposledního žraloka dostane Curtis, který navíc nechá žraloka rozšrotovat. Curtis je na sebe hrdý, ale brzy umírá, protože na něj ze šrotovací mašiny vystřelily žraločí zuby, které jej i zabily. Molly je naštvaná, takže se rozhodne posledního žraloka zlikvidovat sama, což se jí i povede, když do něj střelí ohňostrojové rakety. (TV Prima)

moviefan4

B-čko ktoré ma v sebe žralokov a humor môžem, ako napríklad Sharknado a podobne filmy. V Ozark Sharks bol humor dosť v pohode. Príbeh o rodinke ktorá je akoby vytrhnutá z family filmu a ide na family trip k jazeru, kde sa náhodu objaví tluoa žralokov, B-čku zodpovedá takže tiež fajn. Plusové body sú pre mňa postavy a ich spracovanie, ústredná rodinka je super a dá sa oblubit si každého člena rodiny, aj keď hlavná herečka (shark killa) bola asi najlepšia hneď s bikiny Queen a Jonesom. Jones a jeho dielňa je ďalšia super časť filmu, pretože toľko over the top zbraní v jednej dielni človek nevidí každý deň. Ale hlavný bod filmu sú kills a tie tu boli solidný nadpriemer aj keď CGI žraloci nevyzerali najhoršie. Top kill vyhráva Babča. Na druhu stranu mali pre mňa Ozark Sharks štyri hlavné problémy. Prvý problém je až moc veľká sprostosť postáv, nikto tu neuroni ani slzu nad babčou alebo dead kamošom. Druhý problém je pre mňa to že už keď sa vytvorí Bad Ass postava ako je Jones netreba ju zabiť do 30 minút, verím tomu že ak by bol vo filme o pár mŕtvych žralokov dlhšie filmu by to neuškodilo. A zvyšné dva problémy sú úplne zlé intor a ešte horšie finále. Intro bolo tak neuveriteľne zlé že ma skoro odradilo od pozerania ale nechal som sa a film som dopozeral aby ma odmenil ešte horším endingom. Ten bol pre zmenu tak zbytočne natiahnutý a nudný že už mi som mal chuť to pretočiť k veľkému ohňostroju. Príde mi to akoby režisér chcel ukázať že aj film so stupid introm a endingom môže zabaviť. Za mňa si Ozark Sharks odnášajú 3* a odporúčanie pre milovníkov B-Movies. ()

Chaloupek odpad!

Strasne bych si pral byt u toho, kdyz podobna vec vznika. Chtel jsem dat jednu hvezdu za tu holku s kozama od krve co si neumela zapnout kosili, ale bohuzel si ji neumela ani rozepnout, takze nic. ()

Martynes odpad!

Je 26. května 2018, finále Ligy mistrů. K mé nespokojenosti ho vyhrává Real Madrid. Přemýšlím čím si zlepšit náladu a kouknu do televizního programu. A hle, na Prima Max dávají nějakej béčkovej horor. Věřte mi, na nějakou Ligu mistrů jsem velmi rychle zapomněl. ()

BLStryker odpad!

Takže: 1) Příšerní a nesympatičtí statisti (záměrně nepíšu herci) najatí snad někde ve Walmartu. Nejvíc mě s*ala Emo ségra Gluma (dcera), hubená verze Chumleeho z Mistrů zastavárny dabovaná dokonce stejný člověkem (vypatlaný přítel dcery) a "brácha" Christophera Lloyda (prodavač/vynalézce zbraní-samostříl na parohy?!). Z celého "hereckého" osazení nikdo nehrál nebo naopak přehrával, žralok jim tam sežral babičku a oni takřka žádná reakce. Prostě děs! Nedal bych jim ani Zlatou malinu, nanejvýš plesnivou. 2) Ubohé efekty, které splácala nějaká poloslepá zhulená opice tím, že bušila doma ve sklepě do počítače. S tímhle CGI přece nejde navodit žádný pocit ohrožení! Jaký byl rozpočet? 1000 dolarů? Když už tam je občas normálně vypadající žralok tak jsou to pro změnu dokola se opakující záběry ukradené z nějakého dokumentu. No prostě děs! 3) 4) 5) 6) 7) atd. Scénář, dialogy, střih, výprava, catering - otřesné!!! Definitivně nejhorší "film" o žralocích, jaký jsem měl tu nečest vidět. ()

Zlajdaa

Na film jsme s tátou koukali, když jsme měli doma všichni Covid... řeknu vám, Covid + tahle komedie = těžké záchvaty kašle. Je to naprosto neuvěřitelné :-D doufám, že se tvůrci u natáčení bavili tak dobře, jako my u TV, jinak by nedávalo smysl, proč to točit :-D ()

ciapok

až tak celkom ju neodkusol, pretože sa o ňu opieral, keď sa ladne vlnil chvostom - iba chvostom - na vodnej hladine :-) Tak tento tv film je ozajstným klenotom, no povedzme si takto ... ktovie ako by dopadli The Jaws ak by sa im nepokazil model, ktorý si tam zahral len zlomok z toho, čo pôvodne mal :-) ()

r6AndrEw odpad!

Myslel jsem, ze vetsi picovinu nez klistata neuvidim. A nevidel jsem. Stacilo mi 10 minut tehle sracky v tv a radeji jsem si pustil zaznam ze snemovny. V klistatech byla aspon sranda.. Tohle fakt nechcete. ()

rass odpad!

Chcete-li vidět něco opravdu mimořádně dementního, tak prosím. Dokonce bych si troufl říci, že se jedná o vážného kandidáta na nejhorší film vůbec. Tohle není ani sci-fi, ani horor, ani thriller, dokonce ani komedie, ačkoliv jsem se několikrát smíchy téměř poprskal. Tohle je pouze naprostá blbost, kde špatně je úplně všechno - což je právě ta jediná pozoruhodná okolnost, která mě přiměla dokoukat to až do konce. Tipovačka, která z postav bude sežrána a kdo masakr přežije, mi vyšla takřka na 100%. Babča, nesympatický debilní přítel dcery, podivín s arzenálem zbraní a jouda v bačkorách na nafukovacím kruhu to měli samozřejmě spočítané. O usměvavou maminku, roztomilou holčičku (jako jediná alespoň průměrně hrála), idiotsky jednajícího synka a slečnu s krví potřísněnýma prsama jsem strach neměl. Dál nemá cenu už nic víc rozvádět, jen by mě zajímalo, kdo proboha vybral tu neskutečně hnusnou lokaci, kde se vše odehrává. ()

ohneta

Tak pokud máte den blbec, určitě se na tohle podívejte a bude Vám lépe :D Protože tohle je fakt dílo :) Uplně nesympatičtí herci i hérečky, nenaročný děj o žralocích v jezeře a perfektní scény a triky, které bych snad vykouzlil i já na svém mobilu :D za pomocí nějaké dobré aplikace :D Prostě dlouho jsem nedal odpad, ale zde musím .. i když za toho žraloka co ho vystrelí do vzduchu z plechovkou v puse, aby pak udělal ohňostroj .. no dobrá .. jedna hvězda .. ale velmi slabá :) ()