Děs v prádelně

• USA The Mangler (více)

Vítejte v Rikers Valley. Místní policista John Hunton (Ted Levine) je právě povolán k vyšetření smrtelné nehody ve zdejší prádelně Blue Ribbon. Tam se kolem rychložehlícího a skládacího stroje, tedy mandlu, dějí podivné věci. Starý mandl, model 6, jako by byl totiž posedlý a prahnoucí po lidské krvi. Podivný majitel prádelny pan Gartley (Robert Englund) ale nijak zvlášť překvapený, zdá se, není... Horror natočený podle stejnojmenné povídky Stephena Kinga. (pfa)

JARDAHONDA

Poněkud drsný námět, avšak se skvělou atmosférou.. Kamera byla perfektní, záběry místy brutální, to ale k tomuto našlapanému snímku patřilo, kde předlohou tomuto hororu byla povídka velmistra žánru Stephena Kinga, u nás vydaná pod názvem Šrot´ák. Filmového zpracování se ujal Tobe Hooper, na jehož kontě je celá řada kvalitních a velmi děsivých hororů. ()

Duffson

Nenapada me duvod proc tento film vysel a na koho mel zapusobit...Jakoze vrazdici mandl, co prska, chrli ohen, hazi blesky a jiny nesmysly??!! Jedine snad hnusny 3 zabery na zmandlovany obeti..Jinak desne ujeceny, nudny film. ()

MykolasCaine odpad!

Příběh dobrý, ale nejspíš jen kvůli knížce... nepříjemné a nemožné postavy, stejně jako scénář, nesympatičtí herci. Ještě to nemám dokouknuté celé, ale zatím s bídou na jednu hvězdu a vůbec netuším jestli vydržím do konce. ()

Beliel

Nebýt toho staříka a jakž tak udělané atmosféry okolo tak bych to nedal. Vymítání stroje, který se ve finále změní ve stylu transformers je silná káva... ()

kavralajka

Tohle se pohybuje mezi odpadem a plnou palbou, protože je to tak špatné, až je to vtipné. Můžete hodnotit pouze podle toho, jak moc se nasmějete. Já jsem se prořehtal k pěti ⭐ U nás v hospodě je tenhle film favorit. Bát se rozhodně nebudete. ()