Karolína chodí se Stevenem. Steven je fajn, ale když přijde řeč na jeho rodinu, začne být divný. I když Karolína čeká se Stevenem dítě, představení jeho rodičům se stále odkládá. Steven ví, co dělá. Karolína se však nedá odradit. K setkání musí dojít a všechno se začíná neuvěřitelně zamotávat. (oficiální text distributora)

Dr.dogous

Zajímavý vhled do života menšiny a jejich problémů s uplatněním ve společnosti. Postižení "malým vzrůstem", skřeti, bojují s předsudky, perou se s nepřízní osudu. Určitě zcela neobvyklý námět, který mě velice zaujal. Jinakost je vždy podezřelá, nevraživost, je v tou lepší variantou. 70% ()

Pythonator

Dámy, POZOR!!! Když se necháte obskočit blonďatým hezounem s xichtem Matthewa McConaugheyho, tak to ještě neznamená, že vaši potomci budou po něm. On taky kdejaký hezoun může být skrytý liliput. Tento film je tak divný, že ho jen těžko někam zařadit. Točili to liliputi??? Ti trpajzlíci bojují za svá práva a kdesi cosi, ale já říkám, zakažte jim se množit. Omezování práva jednotlivce ve prospěch celého druhu není omezování práv, ale záchrana druhu. Dokud se mezi námi budou pohybovat podobně defektní geny, tak si člověk nikdy nemůže být jistý, kdy se mu narodí liliput. Na to film zapomněl poukázat a spíše ukazoval jejich komunitu jako spokojeně žijící, množící se a předávající chyby v genech dalším generacím. Nic proti liliputům, ale někteří lidé by se opravdu neměli množit. Náš genom už je i tak dost ve srabu. ()

miccio

Garyho miluju, ale ani on mě nedonutil ten film dokoukat do konce. Ne že by hrál špatně, z toho co jsem viděla tomu tak rozhodně nebylo - taky jsou dvě ** jeho, ale jinak vůbec nevím, co si o tomhle filmu myslet. Docela mě to nudilo a byla jsem z toho všeho dost rozpačitá. Ne kvůli malým lidem, kterých je tu spousta. Nedokázala jsem si vybrat co se po mě chce abych cítila, děj mě míjel. Snad to měla být romantická komedie, ale já se romanticky necítila ani se moc nenasmála. A drama to už vůbec nebylo. Tak nevím... ()

Isirian

Docela mě překvapuje místní hodnocení, protože si nemyslím, že by Ďáblíci zasloužili ani ne 50%. Obal dvd je zavádějící, mluví o romantické komedii, ale popravdě komedie to není a romantická už vůbec ne. Spíš bych mluvila o dramatu a lidskosti, hloubce citů a o tom, co je ve vztahu opravdu důležité, jestli vzhled, a v tomto případě hlavně výška, nebo charakter. To, co ze začátku možná jako komedie vypadá, tak ani zdaleka nepokračuje, spíš naopak, všechno se prohlubuje, ale těžko se hodnotí chování jednotlivých aktérů, protože by se člověk musel poprat sám se sebou a utvrdit se, že on by se choval jinak. Otázkou je, jestli bychom se tak případně opravdu zachovali nebo jestli se jen snažíme uchlácholit své svědomí. Určitě doporučuji nedat na málo procent a jestli budete mít možnost se na Ďáblíky podívat, tak to udělejte. ()

JARDAHONDA

Ona je kráska a on ji miluje.., kdyby však znala jeho rodiče, asi by to nepřežila... Celkem slušně ztvárněný příběh a neuvěřitelný Matthew McConaughey, který hraje velmi netradiční postavu. Ďáblíci jsou filmem se spoustou hezkých scén... mísí se tu jistá "lehkost" - díky úsměvným scénkám - a zároveń zamyšlení se - at´už nad životem liliputánů nebo problematikou vyzrálostí muže na otcovskou roli.. 50% ()

andy60

Dost neotřelé téma, které krom jiného nutí k zamyšlení. Děj se nikam nežene, spíš jen zvolna plyne a momentů pro zasmání není mnoho. Neříkám to jako výtku, spíš si myslím, že byla chyba distributora označit film za komedii.l ()