Parta přátel se rozhodne, že vyrazí na horskou tůru. Jenže zabloudí a musí přespat ve volné přírodě. V noci je "něco" v táboře napadne a ošklivě poraní. Ráno se v tábořišti objeví Bill Talbot (Lew Temple) a nabídne jim pomoc. Alice (Scout Taylor-Compton) souhlasí a s partou se vydávají k jeho srubu. Jenže domnělá pomoc je jen zástěrkou pro tajemství, které na Alici a její přátele číhá v hlubokých lesích. (Rodriguez)

pornogrind

Od Feralu jsem čekal vybíjenou v pěkné přírodní lokaci a nějaký lesní monstra. O to víc zamrzelo, že se většina děje odehrává v chatce a místo alespoň trošku originálních zmutovanejch monster nabídne film prachobyčejný zombie. Teda pardón oni to byli Feralové(prašť jak uhoď). Bez napětí, bez nějaký zapamatování hodný scény. Neoslní ani herecký výkony téhle nesympatické partičky. Prostě nuda zabalená do 90 minut. ()

Kudly4

Zavádějící zařazení žánrů, jedná se o tuctový Horor, který vykrádá známější snímky. Je to pěkně natočené, žádné známky amatérismu, ale vše ostatní stojí za velký hovno. Nejvíce mě dostalo, jak něco zabije jejich kamaráda a skoro jejich kamarádku a oni jdou pak prostě chrápat =D a tohle se opakuje několikrát. Mordovačky jsou pouze za tmy v noci, takže shit a navíc stejně mimo kameru, jen cákance krve občas uvidíte. Chování všech postav naprosto tragický. Nedoporučuji. (204. hodnocení) ()

Karamanlis

Solídny nákazoidný horor, ktorý má spád a prakticky od začiatku do konca sa v ňom niečo deje. Väčšinová časť príbehu sa síce odohráva na relatívne malej ploche dreveného zrubu, potrebnú zlovestnú atmosféru však poskytuje okolitý hlboký les a divné zvuky vydávajúci krvilační mutanti majú miestami tiež niečo do seba. ()

Marceloo

Partia medikov sa vyberie na výlet do prírody. Rozhodnú sa, že noc prečkajú v lese, ale netušia, že práve dorazili na teritórium, v ktorom sa z nich stáva lovná zver. - Na Feral som bol zvedavý kvôli Scout Taylor-Compton, ktorú hororoví fanúšikovia kvôli úlohe, ktorá ju vyniesla na výslnie tohto žánru, príliš nemusia, ale ja v nej vidím skrytý ohromný talent a stále čakám na horor, v ktorom ho naplno predstaví. No a keď sa toho uchopilo IFC Midnight, musel som to hodiť na zoznam. Už na začiatku, kedy dej na diváka vyvalí zásnuby postáv, ktoré sa dovtedy objavili v jednej scéne, je jasné, že pôjde o béčkový horor, pre ktorý logika nie je významná. To by mi nevadilo, keby išlo aspoň o poriadne drsný počin, ale scény s útokmi sú dosť nešikovne natočené a režisérovi sa nedarí budovať ani napätie. Masky sú slabé a chabé gore nepôsobí dobre. Velmi tomu nepomáhajú ani preafektované reakcie hercov, ktorí nezahrali ani trochu uveritelne. Potešila ma aspoň pekne skomponovaná hudba a ako vždy uspokojivé lesné prostredie. V Scout ale stále verím, len budem na jej prelomový výkon musieť čakať opäť o niečo dlhšie. + Scout Taylor-Compton + herečka z It Follows + herec z The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning, The Devil's Rejects, Halloween a 31 + herečka z Unfriended + herečka z Channel Zero ()

tron

Prekvapivo dobrý lesný kúsok s pomerne silným kastingom pozostávajúcim z dosť veľkého množstva sexi kočiek. Obsahuje to viacero scén, v ktorých potenciálna budúca obeť je v nočnom lese, zrazu počuje šuchot, v diaľke uvidí tieň temnej postavy a tá sa začne nerealisticky rýchlo pohybovať smerom k nej – musím priznať, že tieto momenty ma úprimne znepokojili a vydesili, čo sa mi ozaj nestáva často. ()