Nastala chyba při přehrávání videa.
  • fleurette
    ***

    Bette Davis vždy seděly záporné role, Olivii de Havilland zase role ukřivděných, předobrých chudinek. Záporem tohoto filmu je, že všechny postavy jsou dovedeny až do absurdní krajnosti, takže nakonec divák nesnáší všechny. Zlobivá, rozmazlená holka z bohaté rodiny musí dostat lekci, když překročí všechny meze, na chudinku její sestru, která vždy stála v jejím stínu, nakonec stejně čeká nějaký princ. Zlý a penězmi ovládající své okolí strýc Willy prozře tváří v tvář své smrtelnosti. A klasická přehrávající 'dobrácká' černá služebná a její nadaný syn, který chce být právníkem. Víc kýče se do filmu už snad ani nemohlo vejít. Přitom potenciál by tu byl, ale scénář je hloupou variací pohádky, kde všichni nakonec dostanou, co si zaslouží. Což nezní jako příběh ze života..(23.11.2012)

  • vitekpe
    ***

    3++. Tak to bylo docela podarene drama...! Skvela Bette Davis s netradicnim make-upem jako zla a kousava rozmazlena holka, velmi krasna a starostliva Olivia de Havilland jako jeji hodna sestra... jinak standardni propriety dramatu jako: laska, prebrani snoubence, svadeni viny na nekoho jineho, lhani... proste jako v zivote. :-) P.S.: ukazte mi kde v tomto filmu vystupuji Peter Lorre, Humphrey Bogart, Mary Astor, Elisha Cook Jr ??? ja je tam tedy nevidel...naproti tomu v mensi roli zde byla k videni ma oblibena Lee Patrick. P.P.S: Nejlepsi scena je, kdyz se milenci posadi na vrcholku kopce a romanticky se divaji na lesni pozar! (tentokrat tedy dostalo zapadajici slunce volno...)(19.1.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace