V centre Madridu vypukne panika po tom, čo rušnou ulicou zahrmí výstrel a mŕtve telo neznámeho chlapíka sa zrúti na chladnú dlažbu. V okamihu sa ulice vyprázdnia a centrom zavládne hrobové ticho. Niekoľko vzájomne neznámych ľudí sa práve v tejto chvíli ocitne v bare, kde ostanú izolovaní od vonkajšieho sveta. Miestny umývač okien sa pokúsi dostať von k mŕtvemu chlapovi, ale končí s prestrelenou hlavou. Kým' sa zvyšných osem uväznených civilistov snaží márne zistiť, aký bude ich další osud v tejto hrôzu naháňajúcej situácii, všimne si niekto, že obe mŕtve telá zrazu záhadne zmizli a s nimi i stopy po krvi. Nik nevie, čo sa stalo. Ide o teroristický útok alebo tajný experiment vlády? (sochoking)

Mamlas

Zkraje jsem se divil, na se to koukám, ale postupně to houstlo a místy zůstalo i zábavné. Příjemné překvapení. (54%) ()

Taron

Podle mě perfektní film.. Člověka nemá šanci ani na chvilu pustit a ten pocit neznáma na začátku diváka úplně pohltí. Skvělý na filmu je vykreslování lidské povahy, čím závažnější se situace stává, tím víc je vidět, kdo jakej ve skutečnosti je.. A bojím se, že vývoj chování je až moc reálnej.. Černý vtípky a absurdně úsměvný situace jsou tak v prvních třech čtvrtinách filmu geniální, ale ke konci se aspoň podle mýho gusta film až moc zblázní a je to až ke škodě... Nějakej lepší a asi trochu serioznější konec by film vyzdvihl mnohem výš... škoda ()

solisoli

Príliš strnulý a pomätený príbeh, kde sa prelínal akýsi humor nekonvergentný s thrillerom, so snahou s Blancou Suárez zaujať a pobaviť diváka. Malo to typický Španieský štýl, ale dramaturgicky a režijne nie až tak vydarený. ()

Dejf4

Sympatický snímek, který stojí především na charakterech a skvěle budovaném napětí. Děj odsýpá dobře, občasný černý humor a velmi dobří herci. Ale postupem času už to není tak svěží a začíná to být unavené a celkově jsem čekal o něco originálnější zakončení. Film chtěl být výjimečný a originální až moc a tomu trochu ublížilo. Každopádně zajímavé a určitě to stojí za vaši pozornost. 6,5/10 ()

Kushina

Neskutečně debilní film, ve kterém vlastně není nic vysvětleno a všichni se snaží získat vakcínu a napíchat se jí, aniž by tušili, že to vakcína vůbec být nemusí. K tomu celý příběh znepříjemňuje bezďák, který neustále mele nějaké křesťanské bláboly z bible a film dělá otravnějším, než by se zdál být. 30% ()

Wez

Mě ten film vůbec nezaujal,nenašel jsem v něm ani horror,ani humor,jediné,co mě zaujalo byla nádherná Blanca Suaréz v podvazcích a ve šprndě-jinak absolurně o ničem... ()

vinducha

Pan Iglesia opět nezklamal , 9 osob uvězněných v 1 baru s možností vylézt ven a skončit na zemi  s dírou v hlavě od kulky anebo... ()

Feacher

Hodně zajímavý námět s klasickým motivem zatajování informací, ale hlavně celý film byl protkán psychologickými pochody, charakteristikami a změnami v myšlení jednotlivých postav. Ano, některé scény byly možná trochu zbytečné a někdy to nedávalo úplně smysl (například kdybych byl mezi těmi 3 nenakaženými, tak si dolů jednoznačně vlezu já a ostatní nechám nahoře s mrtvolou...) ale to mě zas tak nevadilo. Herecky to taky nebylo bez chyb, občas to působilo dost teatrálně, takže je to film z mého pohledu na 4*. Když přičtu krásnou modelku soukající se do kanálu a pak v tomtéž "oděvu" po celý závěr, už skoro to u mě dosáhne i na tu pátou. Zde skutečně váhám mezi 4* a 5*, ale 4* mě přijdou spravedlivější... ale co já vím, třeba po druhém zhlédnutí za pár let změním názor :)... ()

Drussus

Jeden z nejlepších filmů, co jsem v poslední době viděl. Udělat něco, kde se v prvních minutách směte až se za bachory chytáte, abyste na konci koukali na tu hrůzu, to dá práci. Za mě velmi příjemné překvapení hlavně tedy proto, že jsem shlédnutí filmu asi tři roky odkládal. ()

futislav

Jak tomuhle filmu může dát nějaký ignorant dvě hvězdy ? Dobrý a strhující příběh, skvěle psychologicky rozebrané, jaké jsou lidi svině, když jim teče do bot, za mě i dobře natočené.  Rozhodně silně nadprůměrný film, okořeněný černým humorem. 80% ()

lineker

Ten druh filmů, které prostě milují. Směs emocí od bandy lidí, kteří jen prostě byli v nesprávnou dobu nesprávném místě. Ze začátku je divák udržován v napětí pod otázkou proč. No a když to všechno praskne přijde lavina krysího chování, černého humoru, napětí, ale také skvělého herectví a nakonec i špetka té lidskosti. ()

Maratonec

Silné tři hvězdy, chvilkami s přesahem..atmosféra jako ve filmu Mlha tam nebyla ale příjemná naolejovaná ujetost tomu dala správný grády.. ()

psekera

Mě se to líbilo. První půlka má spád je velmi promyšlená ta druhá není o tolik horší ale, chybí ji gradace k závěru. Jinak velmi dobré úplně mi nesedí to označení komedie. Když tak velmi černá nebo mrazivá. ()

Meraxes

Bezprostredne po pozretí som sa zmohol len na "To bolo čo!?" Totálna šialenosť. Môj prvý film od Álexa de la Iglesiu a doslova nemám slov. Skupina rôznorodých a podivných ľudí sa zíde v bare a kto vyjde von, ten bude zastrelený. Prichádza množstvo vzájomnej nedôvery, paranoje, každý sa snaží hodiť dôvod daných udalostí na druhých a urobiť všetko preto, aby bol práve on zachránený. To prebieha s množstvom uletených, zábavných a aj trochou nechutných scén. Iglesia nám takto predostiera výsmech ľudskej nedôvere, sebeckosti a neschopnosti obetovať sa pre druhých. Bezvýchodná atmosféra v bare postupne hustne a záverečná kanálová sekvencia, pri ktorej sa už Iglesia vcelku odviazal, ponúka aj poriadnu dávku napätia, špinavosti a určitej drsnosti. K tomu to dopĺňajú, Iglesiovým filmov vlastné, výrazné postavy, kde u mňa jednoznačne vyhráva namakaný bezdomovec vykrikujúci biblické citáty. No a na naolejovanú sexy Blancu Suárez v spodnom prádle pretláčajúcu sa úzkou dierou do kanálu nikdy nezabudnem a už len kvôli nej to patrí do červeného. Totálna šialenosť, ktorá sa ale stále berie pomerne vážne, aspoň v porovnaní s ďalšími Iglesiovými úletmi, a možno práve preto sa mi zo všetkých jeho šialeností najviac páčila. 4* 76% ()