Reklama

Reklama

Z lovce kořistí

Trailer

Willis hraje velitele policejního okrsku, který se snaží vyřešit únos a moc času nezbývá. Když se jeden muž se synem na lovu stali svědky toho, jak jeden zločinec střílel na bankovního lupiče, tento lupič si vzal chlapce jako rukojmí, aby získal klíč ke skříňce, v níž je ukrytá kořist z bankovní loupeže. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (59)

Cinematrix 

všechny recenze uživatele

Víte, proč Chuckovi Norrisovi nikdy nedojdou náboje? Protože se mu to zásobník bojí říct... Film jsem si několikrát vracel pokaždé, když se zde střílelo, abych spočítal, zda je takový počet výstřelů bez jediného nabití reálný, ale s tím, že se nedopočítám, jsem nepočítal. Ovšem jinak se vůbec nejedná o špatný počin v žánru béčkových vod. Scénář má sice pár chyb, ale jde o docela koukatelné drama mezi malým, šikanovaným klukem, na kterého jeho táta nemá čas, a jeho únoscem, který na něj má času habakuk, protože ho unesl. To ostatní jde vlastně stranou, a ač má film předvídatelný konec, o to tu scénáristovi zřejmě vůbec nešlo. A abych se ještě vrátil k začátku, kde kritizuji nekonečné zásobníky, tak v záverečné přestřelce úplně slyším Bruce Willise, jak s tím svým sarkastickým úšklebkem říká režisérovi: :"Hele, dej mi tam alespoň jednu scénu, kde mi dojdou náboje, ať tady furt nestřílim jak kokot, nebo ztratim fanoušky..." ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

To je opravdu moc hezké! Že si i hvězda formátu Bruce Willise střihne přesčasovou šichtu ve filmové fabrice a tím pozvedne céčkovou (i hůř) scenáristickou slátaninu na alespoň trochu koukatelné béčko, byť otravné a plné nesmyslů a nelogických zvratů i dialogů. "Táta mě vzal no lov, na jelena..." sice střelil místo jelena policajta, ale bylo to moc fajn, aspoň mě zbavil strachu ze šikany na ZŠ. Opravdu nádherný a srdceryvný mišmaš. Ale moje chyba, že jsem na to vůbec čuměl. ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Hodina čtyřicet akčního filmu a tolik mrtvejch kvůli jednomu pohozenýmu klíči v trávě? Tuhle jsem bráchovi házel klíče z devátýho patra a přistály v ostnatým keři. Dodatečně mě fascinuje jeho reakce, protože vůbec nikoho nezabíjel, jenom je prostě našel a odemknul si. Můj závěr z First Kill je, že vzniknul jen proto, aby si měl Bruce proč zase oholit lebku. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Ak ste sa tešili na Brucea Willisa tak ako ja, tak vás sklamem, je tam asi dokopy 10 minút. Avšak jeho rola je nezvyčajná a zaujímavá. Ja som sa našťastie tešil aj na Anakina Haydena Christensena, ktorý si tu strihol hlavnú úlohu a opäť dokázal, že je to jeden z najväčších nevyužitých talentov filmového plátna. Škoda že film je akoby nízkorozpočtový, asi ako každý v ktorom hrá Bruce Willis v tomto tisícročí. Film je tak len úbohým priemerom aj vďaka béčkovým hercom vo vedľajších úlohách. Hudba žiadna čo je taktiež škoda. Inak niet čo chváliť. (23.7.2022) ()

malylada 

všechny recenze uživatele

Hayden se svoji rodinou vycestuje do rodného města po x letech a při zocelování syna na lovu se přichomýtne k potyčce mezi bankovním lupičem a policistou. Vše se zamotává a začíná boj o záchranu syna. Vše ve filmu se daří na půl, neboť Willis a ostatní nedostávají prostor pro velké drama a ani akční jízdu. Dá se ocenit snaha o různé zvraty, ale nic nevyniká z průměru. First Kill je snímek na jedno zhlédnutí, na který rychle zapomenete......5/10 ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama