Princ Krasoň

• Kanada Charming (více)
Trailer 4
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Muzikál
Kanada, 2018, 85 min

Bylo, nebylo, byly tři pohádkové princezny: Sněhurka, Šípková Růženka a Popelka. A ty jsou zasnoubeny se stejným mladíkem, princem Krasoněm... Prince Philippa Krasoně téměř před dvaceti lety proklela zlá čarodějnice, která neúspěšně chtěla za manžela jeho otce. Ze žárlivosti se tedy vymstila na jeho synovi a začarovala ho velkou dávkou prášku neodolatelnosti. A tak mu žádná  dívka na této zemi nedokáže odolat a na první pohled ji okouzlí. Bude se tak dít do jeho 21. narozenin, kdy zmizí veškerá láska na světě. Jedinou možností, jak zlomit kouzlo, je pravá láska. Jednadvacáté narozeniny prince se blíží a Krasoň požádal o ruku ne jednu, ale tři dívky: Popelku, kterou potkal na bále, Sněhurku, kterou zachránil před smrtí otráveným jablkem a Šípkovou Růženku, kterou probudil jediným polibkem po sta letech spánku. Ani jedna z nich netuší, že jsou zasnoubeny s jedním a tím samým princem... Princ má i další trable. Všichni muži ho nenávidí, protože krade dívčí srdce a otec ho vyžene ze zámku, aby šel na dobrodružnou výpravu a kletbu konečně prolomil… (JOJ Cinema)

Trailer 4

Slarque

Nápad vypadal zajímavě, ale tvůrci z toho vykročili cestou nejmenšího odporu po vzoru zkušených dramaturgů České televize. Animace ucházející, vyprávění svižné a vtipné. Písničky strašné, až se mi chtělo srolovat uši a někam zalézt. Pak jsem viděl hlasové obsazení originálu a slyšel ty dvě písně ze závěrečných titulků, a bylo to nebe a dudy. Takže zapomeňte, že jsme kdy bývali dabingovou velmocí, a naučte děti anglicky, jinak si to neužijí (50%). ()

Mrkvič

Kanadský animák, který hodně čerpá z hollywoodské velkoprodukce. Hravost a podání mi přišlo nejbližší Shrekovi. Námět je fajn. Chudák prokletý Krasoň. Opomíjené hvězdné princezny. O zábavu bych čekal, že se postará nějaká přihrávající srandovní figurka. Překvapivě zde žádná není a překvapivě se humor dostavil i bez ní. Jsou to taková pozlátka, aby typický příběh dvou zdánlivě neslučitelných postav byl něčím okořeněný. A zase funguje. Těžko se mi hledá něco, co se tvůrcům nepovedlo. Možná na vině bude rušení prcka, kterého ve filmu bavily spíš jen písničky. Na druhou stranu kvůli němu nemám ani odvahu dát o hvězdičku víc. Tak snad za pár let při klidnějším sledování. ()

marhoul

Není to špatné, ale. Ale ve srovnáním s animáky, které se dnes pyšní vysokou úrovní scénáře, vtipu, promyšleným dějem to asi příliš velkou díru do světa neudělá. Dělat si srandu jenom ze Sněhurky, Popelky a Šípkové Růženky nějak nestačí. Svoje děti na to v klidu vezmu, budou spokojené, pohádka je to v podstatě pěkná, no ale Shrek byl prostě šleha, že v tomto srovnání musím být spravedlivá. Lepší tři hvězdičky. Nepoškrábe- nevyčistí. ()

oveckaoa

Náhodou docela v klidu animák (na to, že je to od tvůrců Shreka, kteří se vyšťavily 2 Shrekem) . Má to slušný příběh, postavy i záporačku. Navíc se mě líbilo, že to ke konci boří klasické klišé kdy muž žádá o ruku ženu tady je to naopak i více je to o pocitech ženské než chlapa což je v dnešní feminizované době úspěch. Velké plus navíc za písně, které jsou povedené (nejlepší je hned ta první) a pasují tam. Díky za titulky 200 Kg. ()

iXtr3m3

Trailer vyzeral zaujímavo už dva roky dozadu, ale priznám sa, že až tak ma to jednoducho neuchvátilo. Animácia slabučká, obrátený motív z Na vlásku síce zaujímavý, ale nevyužitý v takej miere ako Na vlásku a tie homo vložky aj keď asi tak neboli myslené, tie ma moc nebrali. Dcérka sa síce zabavila, ale ja som zaspal. Slabulinké tri hviezdy len kvôli dcérke. ()