Princ Krasoň

• Kanada Charming (více)
Trailer 4
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Muzikál
Kanada, 2018, 85 min

Co mají společné Sněhurka, Šípková Růženka či Popelka? Všechny jsou zamilované do Prince Krasoně. Ještě když byl malý chlapec, zlomyslně ho zaklela zlá královna. Od té doby se do něj každé děvče v království beznadějně zamiluje. Aby zlomil kletbu a našel pravou lásku, vydá se na dobrodružnou cestu. Společnost mu dělá neznámý cizinec Lenny, o kterém ani netuší, že je to ve skutečnosti děvče Lenore, převlečené za chlapce, a jediné děvče v zemi, na kterou kletba neplatí. Pohádka od tvůrců Shreka přinese vtipný příběh pro celou rodinu o odvážných a správných rozhodnutích či pravé lásce. (Mirius FD)

Trailer 4

Slarque

Nápad vypadal zajímavě, ale tvůrci z toho vykročili cestou nejmenšího odporu po vzoru zkušených dramaturgů České televize. Animace ucházející, vyprávění svižné a vtipné. Písničky strašné, až se mi chtělo srolovat uši a někam zalézt. Pak jsem viděl hlasové obsazení originálu a slyšel ty dvě písně ze závěrečných titulků, a bylo to nebe a dudy. Takže zapomeňte, že jsme kdy bývali dabingovou velmocí, a naučte děti anglicky, jinak si to neužijí (50%). ()

Mrkvič

Kanadský animák, který hodně čerpá z hollywoodské velkoprodukce. Hravost a podání mi přišlo nejbližší Shrekovi. Námět je fajn. Chudák prokletý Krasoň. Opomíjené hvězdné princezny. O zábavu bych čekal, že se postará nějaká přihrávající srandovní figurka. Překvapivě zde žádná není a překvapivě se humor dostavil i bez ní. Jsou to taková pozlátka, aby typický příběh dvou zdánlivě neslučitelných postav byl něčím okořeněný. A zase funguje. Těžko se mi hledá něco, co se tvůrcům nepovedlo. Možná na vině bude rušení prcka, kterého ve filmu bavily spíš jen písničky. Na druhou stranu kvůli němu nemám ani odvahu dát o hvězdičku víc. Tak snad za pár let při klidnějším sledování. ()

oveckaoa

Náhodou docela v klidu animák (na to, že je to od tvůrců Shreka, kteří se vyšťavily 2 Shrekem) . Má to slušný příběh, postavy i záporačku. Navíc se mě líbilo, že to ke konci boří klasické klišé kdy muž žádá o ruku ženu tady je to naopak i více je to o pocitech ženské než chlapa což je v dnešní feminizované době úspěch. Velké plus navíc za písně, které jsou povedené (nejlepší je hned ta první) a pasují tam. Díky za titulky 200 Kg. ()

marhoul

Není to špatné, ale. Ale ve srovnáním s animáky, které se dnes pyšní vysokou úrovní scénáře, vtipu, promyšleným dějem to asi příliš velkou díru do světa neudělá. Dělat si srandu jenom ze Sněhurky, Popelky a Šípkové Růženky nějak nestačí. Svoje děti na to v klidu vezmu, budou spokojené, pohádka je to v podstatě pěkná, no ale Shrek byl prostě šleha, že v tomto srovnání musím být spravedlivá. Lepší tři hvězdičky. Nepoškrábe- nevyčistí. ()

iXtr3m3

Trailer vyzeral zaujímavo už dva roky dozadu, ale priznám sa, že až tak ma to jednoducho neuchvátilo. Animácia slabučká, obrátený motív z Na vlásku síce zaujímavý, ale nevyužitý v takej miere ako Na vlásku a tie homo vložky aj keď asi tak neboli myslené, tie ma moc nebrali. Dcérka sa síce zabavila, ale ja som zaspal. Slabulinké tri hviezdy len kvôli dcérke. ()