Hvězdně obsazený film Zlatá číše je příběhem dvou vzájemně propletených manželství. Princ Amerigo, italský aristokrat, je ženatý s Maggie, dcerou amerického magnáta. Mimoto však udržuje vztah s Charlotte, svou opravdovou láskou. Charlotte se později vdá za Adama, Maggiina otce, čímž se z těchto čtyř lidí stane jedna rodina. Princ a Charlotte brzy navážou na svůj předchozí poměr, netušíce, že o něm někdo ví. Příběh vyvrcholí v překvapivé a dramatické finále, když jejich milostná pletka vyjde najevo. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Pasifae

Nuda, chybějící náboj, akademismus, nezajímavost, nevýraznost? V tom zaujetí jsem asi všechno tohle přehlédla... ()

serena88

Zlatá číše je naprosto fádní snímek, u kterého sem nějakou záhadou vydržela sedět něco málo přes dvě hodiny,asi sem pořád čekala čím ten film překvapí. A nepřekvapil..... ()

xxlch

Po přečtení o obsazení filmíku jsem čekala hodně solidní zážitek.ÓÓÓ jak sem se zklamala.Jediné co se povedlo,bylo závěrečné morální poselství. ()

Jonatthan

Nemám rád kostýmové filmy z přelomu 19. a 20. století, protože se u nich většinou dost nudím, ale nalákalo mě herecké obsazení a vysoké hodnocení v Cinemě. No a nezmýlil jsem se ve svém odhadu. Dvě hodiny akademické nudy!!! ()

Igy007

Moje srdcovka. Chválím vlastně vše: vizuál, hudbu, obsazení, výkony, scénář... Nezvyklý mix herců skvěle sekunduje podivné nádobě pro antické zbohatlíky. Na co ta pitomost vlastně je ? Je to likérka obra Koloděje, mísa na salát z vajec Fabergé nebo nočník pro modrokrevné upíry ? Všichni dostanou na dupku, každý utrží nejakou tu prasklinu - hrnec i lidé. Zahrnuti přepychem a přesto všichni nešťastní a jako vykradení. Protože nakonec nikdo nemá to, co chtěl - pouze na povrchu se to všechno leskne, ale má to neopravitelné kazy ... skvělý je kontrast mezi kvetoucí Evropou a začouzenou Amerikou - a přeju potvoře Charlotě její trest, protože ona odloučením od povrchního lháře Ameriga trpí mnohem víc než on. ()

Kanec.Pumba

Klidný, pohodový, romantický, nicméně poměrně pomalu ubíhající, a především docela dost dlouhý film. Myslím si, že Uma Thurman nás jenom utvrdila v tom, jak je dobrou herečkou. Škoda jen, že Kate Beckinsale byla v mírném pozadí. Dávám tři hvězdičky za zajímavý nápad, dobré herecké výkony a za to, že jsem se mohla přiučit některým ženským trikům, ovšem na plný počet to nestačí. ()

JARDAHONDA

Hvězdně obsazený film je příběhem dvou vzájemně propletených manželství. Princ Amerigo, italský aristokrat, je ženatý s Maggie, dcerou amerického magnáta. Mimo to však udržuje vztah s Charlotte, svou opravdovou láskou. Charlotte se později vdá za Adama, Maggiina otce, čímž se z těchto čtyř lidí stane jedna rodina. Princ a Charlotte brzy navážou na svůj předchozí poměr, netušíce, že o něm někdo ví. Příběh vyvrcholí v překvapivé a dramtické finále, když jejich milostná pletka vyjde najevo. ()

andy60

Tenhle film nevytáhne z podprůměru ani ta plejáda zvučných jmen, která se v něm sešla. Tuctový příběh nevěry a prospěchářství, který nemá, čím zaujmout a těch 130 minut se zdá být chvílemi k nepřečkání. ()