• lennyd

Seb, student žurnalistiky, začíná řešit svůj nový školní projekt. Jako téma mu jeho učitel (škodolibě) zvolí - Mladí a sex. A Seb nemusí pro náměty chodit nikterak daleko - stačí se podívat na sebe a své dva nejlepší kamarády. Sám je nenapravitelný snílek, stále hledající - ačkoliv ta pravá je hned vedle něj. Na Manua naopak holky letí, ale právě on má ze všech nejtrvalejší vztah - ale dokáže jeho přítelkyně přežít jeho zálety? A Frank - to je kapitola sama pro sebe. Poté co opět dostane košem, hledá uvolnění v natáčení porna se svojí dávnou přítelkyní ... U tohoto filmu hodně záleží, jak se vám podobný žánr líbí či nikoliv. Pokud teenagerovské komedie, kde se řeší jen jak (a kam) zasunout, nesnášíte - pravděpodobně bude tento film následovat osud i jiných podobných. Pokud jste ale ochotni zamhouřit svá oka nad některými trapnými scénami (špagety s nečekanou přísadou), tak se i pár vtipnějších scén také najde (opravdu ale jen pár)...(16.12.2010)

• Rex Mundi

Občas sa dalo zasmiať, ale aj tak ide len o typicky predvídateľnú pubi-komédiu. Nepáčili sa mi scény, ktoré vykrádali iné "prcičkoviny", aj keď niekedy sa aspoň snažili originály prečúrať lepším nápadom. Najhoršie však boli momenty, keď viditeľne chýbala plnka do scenára a snaha predĺžiť stopáž vďaka akože hlboko emocionálnym a dramatickým chvíľkam vytvorila príšerne hluché a vzhľadom na žáner aj mimoriadne trápne situácie. Proste a stručne - pokiaľ sa Sexy vtáci držia žánrových klišé, dajú sa pozerať, keď sa miestami hrajú na vážnu psychologickú sondu do života mladých, je to tragédia.(13.5.2006)

• mustafa

Dokonce už i Francouzi se nám snaží ukázat, že umí natočit stejně debilní filmy jako Američané a Němci. Alespoň tahle komedie (až na ty špagety) není až zas tolik ulítlá. Bohužel místy se snaží tvářit vážně a opravdu nevím, jestli si ze mě dělají tvůrci srandu nebo to myslí vážně. Zasmál jsem se pouze tomu okamžiku, kdy si hrdina myslí, že řekl dokonalou řeč, ale jeho výklad uznají dva nebo tří lidé, to byl jediný směšný moment filmu, jinak samá trapárna. Film je na rozhraní mezi jednou a dvěma hvězdičkama, prozatím se přikláním k lepší variantě.(14.7.2003)

Lehce nadprůměrná komedie, která se podobá tak trochu amerických prcičkám, jejich kvalit však nedosahuje. Je sice pravda, že se tu našlo několik srandovních momentů, ale těch skutečně dobrých tu bylo málo. Děj byl celkem dost nudný, prostě obyčejná romantika se šťastným koncem. Francouzi by měli tenhle typ komedie nechat Američanům a točit filmy s jinou tématikou.(28.3.2010)

Teenagerovská komedie po Francouzku. O sexu se opět mluví velice hojně, jakoby nic jiného na světě neexistovalo. Netlačí se však tolik na pylu, takže s 'fekálním' humorem se nijak nepřehání. Příběh je mixnutý s romantickým dějem a to dosti příhodně, takže od předchozích amerických počinech tohoto typu komedií se přeci jen trochu odlišuje. Občas tu je něco k pousmání, ale jinak to moc zase taková výhra není.(12.3.2015)