Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

(více)

Recenze (86)

Romanstekl 

všechny recenze uživatele

na začátku jsem odsoudil a nelíbilo se mi ,stejně jako ostatní. Nechal jsem to uležet a časem si pustil další díl s tím, že vím co od toho čekat. Světe div se, místama jsem se fakt bavil, né všechno bylo povedený, ale některý štípy fakt povedený. Je to prostě zase trochu něco jinýho, nic TOP, ale šlo to :-) ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

"Nádraží" - Ukázková kopírka, jen se z letiště dělá sranda z nádraží (železnice). Cílené přehrávání je OK, to zvládají "Míša a Geňa" díky své praxi velmi slušně. Sekunduje jim tam Ondřej Sokol, který je paradoxně nejlépe hraje přehrávající ženské role (čímž se dokazuje antická pravda že ženu nejlépe hraje muž :-D), než ty mužské. Druhý díl je lepší jak první, ale hlavní problém mám s konzistencí, protože na rozdíl od originálu to nepůsobí jako celek, spíš jako soubor tématických skečů, nehledě na to, že jich je stále dost slabých nebo zbytečně dlouhých. Dám tomu šanci, ale nevěřím, že by se to posunulo na lepší úroveň. ()

Reklama

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Natahované vtipy, jejichž pointa většinou nevychází. Někdy kvůli načasování, většinou ale, protože je chabá. Opakující se gagy (paní, co loudí peníze na lístek/otrávený ostravský nádražák). Byl by to zapomenutelný počin, který se nevydařil. Možná jsou autoři unavení, možná to spíchli horkou jehlou. Co se ale odpustit nedá, je nepokrytý rasismus – černoch s manželkou prostitutkou, vyčůraný orientální prodavač kebabů… atd. A to ne jako satira ukazující na českou zaprděnost, ale jako jednorozměrné legrační postavičky, kdy si děláme srandu z cizinců, protože jsou jiní. Je to až odporné a zlé. ()

Igy007 

všechny recenze uživatele

Znám i Come Fly With Me, jak tu někteří tolik zdůrazňují) předobraz Nádraží. Přesto dávám plný počet, a to i protože jde o věc jen velmi velmi vzdáleně podobnou tomu anglickému sitcomu - v podstatě nezmínit to tu někteří, ani by mi to nedošlo, že to jako "opajcli". Když se při komedii řežu, je to zkrátka splněný úkol; a tohle jsem viděla několikrát a jistě ještě někdy zas mrknu. Genzer jako různé báby je k počůrání směšnej (nejlepší jako pokladní), Finger jako různé báby k pomočení (nejlepší jako ta stěžovačka obézní). Chmela jako postsovětský mafián nebo jako hippie černoch - hilariozni. Sokol jako líná cigna (vyzdvihnout musím zejména píseň "Aj, Doktóre džamore psycholíča"), ostravský ajznbon nebo jako litevskej taxikář, topovka. Tradičně nejslabším článkem je Suchánek (postava ředitele je fakt průser), něco jako když si koupíte hodně výhodné megabalení bonbonů, ale musíte to vzít i s těmi s příchutí asfaltová cesta. ()

patmull 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Česká verze Come Fly With Me od tvůrců Malé velké Británie. Trochu tomu chybí vtipnější momenty, ale možná to přijde v dalších dílech, ale potenciál v tom je. Je to takové správně buranské i reflektující naší spolešnost. Bohužel mám pocit, že tenhle styl humoru nemusí diváci pochopit a ti kteří to pochopí, nad tím ohrnou nosem. ()

Galerie (67)

Zajímavosti (5)

  • Když byli Ondřej Sokol a Martin Finger oblečení jako sekuriťáci Petr Pyl a Zdeněk Chlemta, tak se stávalo, že za nimi chodili cestující a vyptávali se jich, odkud odjíždí nějaký vlak či autobus. (Česká televize)
  • Když byl Martin Finger oblečen jako bezdomovec Vojtěch Klaus, tak se stávalo, že si k němu v parku před hlavním nádražím přisedávali různí lidé. Jeden z místních bezdomovců si Martinovi dlouze stěžoval, jak mu ty televizní štáby někdy lezou krkem. Martin, aby nevypadl z role a aby dodal své postavě autentičnosti, tak si s bezdomovcem zanadával na filmaře a jejich praktiky. (Česká televize)
  • Nejdéle trvalo maskérům nalíčit a obléct Ondřeje Sokola a Martina Fingera v roli manželů Kypřích, Martina Fingera v roli Babky z Ostravy, Richarda Genzera v roli toaletářky Hany Kočkářové a Ondřeje Sokola v roli dealera Cameruna White. (Česká televize)

Reklama

Reklama

Časové pásmo bylo změněno