Nádraží (TV seriál)

Komedie

Česko, 2017, 2 h 36 min (Minutáž: 6x26 min)

• holka218

Nějak nevím, co si o tom mám myslet. Některé postavy jsou fajn (makedonská uklízečka, tisková mluvčí, taxikář), ale některé mi naprosto nesedí (psycholog, manželský pár). Musím říct, že jsem se ani moc nenasmála. Celkem často opakují vtipy, kterých tam je docela málo. Na druhou stranu nesouhlasím s některými komentáři, jakože jsou špatní herci a že nemají v televizi co dělat. Herce jsem si oblíbila v Partičce a líbil se mi film Krásno, který režíroval Ondra Sokol, ale tohle mi asi úplně nesedlo. Nebo tomu prostě jen nerozumím.(14.8.2017)

• Splasher

Přišlo mi, že první díl je pilot (tolik špatných střihů?), který se po schválení nechal být. Následující díly už jsou technicky, střihově i "performačně" na vyšší úrovni. ___ Je jasné, že Sokol je fanoušek Lucase s Walliamsem, u ostatních mi přijde, že úplně nechápou původního ducha Británie s Come Fly a nejdou do toho na 100%. ___ Proč byl vybrán Ind s burgery a né Vietnamec s polívkama? ___ Takhle mi to zouvá boty, že si koncesionáři stěžují na vyhozené prostředky.(27.1.2017)

• Simomon

Nadrazi jsem sledoval z jedineho duvodu- z lasky k originalnimu poradu ( Come Fly with Me a Malá Velká Británie). Tato ceska mutace je prikladem toho, jak genialni satiristicky koncept dokaze parta kolem Sokola premenit v nevkusnou a vulgarni nicotu. Az na jednu povedenou serialovou postavu (Tudorka) jsou dialogy strasne plochy a vetsinou se utappeji v klasickem ceskem televiznim humoru- slavni herci mluvi hodne nahlas hodne sproste= smej se mamo! POSLEDNI SLOVO: Ondrej Sokol opet na televiznich obrazovkach a opet bez vtipu. Davam jednu hvezdu za Tudorku a druhou za to, ze v tom nehraje Kohak.. 2/5*(22.2.2017)

Jedná se o čistou předělávku Come Fly with Me, jen je místo letiště pražské nádraží. Pro příznivce originálu dost dobré, pocit trapnosti a malosti je hodně podobný. A ač jsou některé vtípky dost prvoplánové, občasné narážky nutí k zamyšlení. Obávám se však, že to spousta lidí nepochopí. V britské verzi jsou všichni zaměstnanci taky dost velcí burani. Doufám jen, že bude úroveň růst, potenciál tu je.(5.1.2017)

na začátku jsem odsoudil a nelíbilo se mi ,stejně jako ostatní. Nechal jsem to uležet a časem si pustil další díl s tím, že vím co od toho čekat. Světe div se, místama jsem se fakt bavil, né všechno bylo povedený, ale některý štípy fakt povedený. Je to prostě zase trochu něco jinýho, nic TOP, ale šlo to :-)(2.3.2017)