poster

Nádraží (TV seriál)

Komedie

Česko, 2017, 2 h 36 min (Minutáž: 6x26 min)

 • klukluka
  ***

  Hoši nejsou můj cup of tea, a snad že očekávání byla téměř nulová, příjemně mě to překvapilo. A asi bych to měl ještě raději, kdyby to byly solitéry vysílané vždy po půl roce, po roce. "Tady máš cukřík, dej si." Takhle po týdnu to na mě bylo moc "sytý" - rozuměj na jedno brdo - při 4. díle už mě to nebavilo. Celý už je to odvysílaný, do pětky a dál se mi zatím z výše uvedeného důvodu nechtělo.(10.2.2017)

 • zette
  ***

  Strasne nevyrovnany serial, ve kterem je nekolik vybornych postav: taxikar, pruvodci, securitaci, psycholog... a nekolik vylozene trapnych: babka z toalet, vecne si stezujici manzelsky par, manazer nadrazi a jeho tiskova mluvci... A stejne tomu tak je i v zabavnosti jednotlivych scenek, kdy vyborne stridaji trapne a naopak. Lepsi tri!(4.2.2017)

 • jarmik
  ***

  Nejsem ani trochu fanouškem Partičky, protože mi přijde strašně trapná. Tohle mě solidně pobavilo tím, jak jsou parodovány toposy subjektů, jež z daného prostředí všichni známe. Na to, jak je to primitivní, jsem se nasmál hodně. Mnohem víc, než když se improvizačním vtipům aktérů směje nejvíc moderátor...(9.1.2017)

 • Eleanor05
  ***

  Předně asi musím napsat, že mám docela ráda improvizační show Partička, tedy alespoň do doby, než už bylo na protagonistech od první minuty pořadu vidět, jak moc je otravuje se za peníze diváků vůbec nějak snažit, a než začal být vrcholem zdejší legrace fakt, že má postava řečovou vadu, popřípadě vážnější postižení... Myslím, že tohle je v posuzování Nádraží důležitý faktor - pokud nesnášíte Partičku a lidi, kteří v ní účinkovali, nebude se vám líbit ani tohle. Docela mě překvapily některé zdejší reakce, které poukazují na to, jak šíleně nevkusným humorem Nádraží oplývá - vězte, že Partička mi skutečně připadala alespoň jednou za téměř každý díl nechutnější a nevkusnější, než celé Nádraží. Problémem tohoto pořadu není přílišný nevkus, nebo "vtipy daleko za hranou", ale to, že polovinu stopáže každého dílu, je to prostě jenom nuda. Některé postavy nejsou vůbec vtipné (nejvíc je to patrné na babce, která žebrá peníze po čekajících cestujících, nebo Suchánkově nádražákovi) a zdejší humor je tak na úrovni dítěte na základní škole. Jiné scénky a postavy se naopak celkem vydařily - velká koncentrace je jich v 2. díle, kdy například naprosto cynický přístup dvou securiťáků k ekonomickým nevýhodám zásahu do zločinů, je šokující a zároveň i určitým, hodně černo humorným, způsobem vtipný. Spravedlivé ovšem je přiznat si, že víc, než polovina scének vtipných není. Stejně, jako je spravedlivé si přiznat, že jasně nejlepšími herci z celého obsazení jsou Ondra Sokol a Igor Chmela. Igor Chmela hraje nejvíce uvěřitelně a civilně, Ondra Sokol je naopak strašně zábavný a postavám přizpůsobuje celé tělo (postoj, chůze). Martin Finger přebral místa Richardu Genzerovi a Michalu Suchánkovi, kteří mi v Nádraží připadají nejvíce nevýrazní, odsunutí stranou, a dokonce, pokud by se vystříhaly všechny Suchánkovy postavy (kromě docela vtipného Inda z občerstvení), pořadu by to spíš prospělo. /// Takže pro mě - horší, než Partička v době, kdy z ní měli ještě protagonisté radost, ale ne zdaleka tak příšerné, jak to tu většina komentátorů uvádí.(9.4.2017)

 • Lukrecie
  ****

  Mně prostě jejich druh humoru sedí, neotřelé prostředí, vtipné hlášky, skvělé převleky, rozhodně lepší než už vyčpělá Partička, výborný Ondra Sokol, ten zahraje všechno. Zajímavé, jak odlišné názory na humor jsou, mě zas vůbec nikdy nepřišla vtipná třeba Čtvrtá hvězda, ze které jsou všichni jaksi "poprdění".(21.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace