Nádraží (TV seriál)

Komedie

Česko, 2017, 2 h 36 min (Minutáž: 6x26 min)

Jedná se o čistou předělávku Come Fly with Me, jen je místo letiště pražské nádraží. Pro příznivce originálu dost dobré, pocit trapnosti a malosti je hodně podobný. A ač jsou některé vtípky dost prvoplánové, občasné narážky nutí k zamyšlení. Obávám se však, že to spousta lidí nepochopí. V britské verzi jsou všichni zaměstnanci taky dost velcí burani. Doufám jen, že bude úroveň růst, potenciál tu je.(5.1.2017)

"Podívejte se, pane redaktore, takhle mi to trhá žíly, že se nějakému Rusákovi ztratil vlak. Takhle mi to zouvá boty, že se nějakému Rusákovi ztratí vlak!" Gába Koloťuk toužící po neschopence, senior toaletářka paní Hana, a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. Každá postava mě svými výstupy dříve nebo později začala bavit a s nostalgií jsem vzpomínala na první díly "Tele Tele", fakt.(11.2.2017)

na začátku jsem odsoudil a nelíbilo se mi ,stejně jako ostatní. Nechal jsem to uležet a časem si pustil další díl s tím, že vím co od toho čekat. Světe div se, místama jsem se fakt bavil, né všechno bylo povedený, ale některý štípy fakt povedený. Je to prostě zase trochu něco jinýho, nic TOP, ale šlo to :-)(2.3.2017)

Hoši nejsou můj cup of tea, a snad že očekávání byla téměř nulová, příjemně mě to překvapilo. A asi bych to měl ještě raději, kdyby to byly solitéry vysílané vždy po půl roce, po roce. "Tady máš cukřík, dej si." Takhle po týdnu to na mě bylo moc "sytý" - rozuměj na jedno brdo - při 4. díle už mě to nebavilo. Celý už je to odvysílaný, do pětky a dál se mi zatím z výše uvedeného důvodu nechtělo.(10.2.2017)

Nejsem ani trochu fanouškem Partičky, protože mi přijde strašně trapná. Tohle mě solidně pobavilo tím, jak jsou parodovány toposy subjektů, jež z daného prostředí všichni známe. Na to, jak je to primitivní, jsem se nasmál hodně. Mnohem víc, než když se improvizačním vtipům aktérů směje nejvíc moderátor...(9.1.2017)