Epizody(6)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

klukluka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hoši nejsou můj cup of tea, a snad že očekávání byla téměř nulová, příjemně mě to překvapilo. A asi bych to měl ještě raději, kdyby to byly solitéry vysílané vždy po půl roce, po roce. "Tady máš cukřík, dej si." Takhle po týdnu to na mě bylo moc "sytý" - rozuměj na jedno brdo - při 4. díle už mě to nebavilo. Celý už je to odvysílaný, do pětky a dál se mi zatím z výše uvedeného důvodu nechtělo. ()

agentmiky

Nenápadný projekt České televize, který unikal mému zornému poli překvapivě dlouhou dobu. Partičku mám docela rád, tak mě zajímalo, co se z tohoto projektu zasazeného do prostředí pražského Hlavního nádraží může vyklubat. Jasně, nejedná se o nic přelomového, to dozajisté ne, na druhou stranu jsem si těch šest krátkých epizod dokázal užít. Herecky tomu jednoznačně vévodil Ondra Sokol, ten jeho taxikář a nádražák z Ostravy mně trhali bránici. Z ostatních bych ještě vypíchl Fingera, jehož jsem měl osobně doposud zaškatulkovaného jako herce vážnějších rolí. Inu, mýlil jsem se, šilhající sekuriťák mě též místy dostával do kolen. Genzer docela zklamal, Suchánek tragický, ten za mě v posledních letech předvádí na komediálním poli vskutku strašlivé výkony. Suma sumárum, povedené skeče, které máte za jedno odpoledne zkouknuté. Dejte tomu šanci a uvidíte sami :) Za mě 6,5/10 ()

Splasher

Přišlo mi, že první díl je pilot (tolik špatných střihů?), který se po schválení nechal být. Následující díly už jsou technicky, střihově i "performačně" na vyšší úrovni. ___ Je jasné, že Sokol je fanoušek Lucase s Walliamsem, u ostatních mi přijde, že úplně nechápou původního ducha Británie s Come Fly a nejdou do toho na 100%. ___ Proč byl vybrán Ind s burgery a né Vietnamec s polívkama? ___ Takhle mi to zouvá boty, že si koncesionáři stěžují na vyhozené prostředky. ()

bobstock

Situační suchařina celkem nepovedená. Na Pečenýho sněhuláka tomu dost něco chybí. Od skupiny bavičů vidíme celkem úspěšný pořad Partička. Improvizace. Tady bych čekal, že to mají naučené a připravené, no jo ale zahrát to vtipně a přitom přirozeně už potřebuje nějaké to herecké umění a to jaksi zde chybí a to nemluvim o tom, že většina fórů je fakt slabá či spíše trapná. Martin Finger se do toho vůbec nehodí. Sem tam dobrej kec. ´´sexu doma moc není, manželka toho má plný zuby z práce´´ ()

Lukrecie

Mně prostě jejich druh humoru sedí, neotřelé prostředí, vtipné hlášky, skvělé převleky, rozhodně lepší než už vyčpělá Partička, výborný Ondra Sokol, ten zahraje všechno. Zajímavé, jak odlišné názory na humor jsou, mě zas vůbec nikdy nepřišla vtipná třeba Čtvrtá hvězda, ze které jsou všichni jaksi "poprdění". ()

• Když byl Martin Finger oblečen jako bezdomovec Vojtěch Klaus, tak se stávalo, že si k němu v parku před hlavním nádražím přisedávali různí lidé. Jeden z místních bezdomovců si Martinovi dlouze stěžoval, jak mu ty televizní štáby někdy lezou krkem. Martin, aby nevypadl z role a aby dodal své postavě autentičnosti, tak si s bezdomovcem zanadával na filmaře a jejich praktiky. (Česká televize)
  • Skuteční taxikáři chválili filmaře, jak oblékli Ondřeje Sokola, když hrál taxikáře Dariuse Zmrta. Jen prý bílé ponožky v sandálech chyběly. (Česká televize)
  • Nejdéle trvalo maskérům nalíčit a obléct Ondřeje Sokola a Martina Fingera v roli manželů Kypřích, Martina Fingera v roli Babky z Ostravy, Richarda Genzera v roli toaletářky Hany Kočkářové a Ondřeje Sokola v roli dealera Cameruna White. (Česká televize)