Delta Force 3: Vražedná hra

Delta Force 3: The Killing Game

Akční

USA, 1991, 90 min

• leonidas

skvělé,nikde jsem se tak super nepobavil.zvláště prvních deset minut kdy zlý arabové padají jako švestky a to je v pořádku ,pak umře jeden američan a je to na řostřílení všeho možného .škoda jen,že tam nepřijel autobus s malýma arabátkama protože zřejmě by ho rozstříleli taky a bylo by to správné(podle rejži).dál si to nepamatuji tuhle slátaninu jsem zapomněl raz dva.ale prvních deset minut je fakt bomba.(7.4.2006)

• K.I.N.G.

Rus si podal ruku s Američanem, čímž končí studená válka a začíná boj o ropu, vykořisťování asiatů a překrucování pravdy tak, jak je tomu dodnes? :-) Ne, je mi jedno, jestli to mělo nějaký skrytý podtext, i když asi těžko, na to je to příliš tupé. Zábava a akce se tu ještě kupodivu nějaká najde, určitě to člověka neunudí k smrti a pokud se umí přenést přes ubohá klišé, může si film dokonce náležitě vychutnat, ale já už to bohužel dávno nedokážu a s hodnocením výš nepůjdu. Chuck by vám nakopal prdel až za krk, kdyby viděl, co jste bez něj natočili, pánové! 30%(21.3.2012)

• Pecival

Solidní porce fajnové béčkové, tedy ultra nablblé, akce. Není to takové zlo jako giant shark..., raptor islandy nebo varan vs cobra a proto si to u mě nezaslouží odpad. Ikdyž svým zvrhlým způsobem je to méně zábavné. Každopádně kdybych si chtěl střihnout nějakou hodně lacinou akci z přelomu 80/90 tohle může být slušná volba. Dabing je absolutní nezbytnost !(22.1.2010)

• Haymar

Hahaha, původně jsem sice "flirtoval" s myšlenkou na "nejvyšší ocenění", ale pak jsem si uvědomil, že tím odpadem poslední dobou už nějak moc hýřím (buďto je tolik špatných filmů nebo už sem příliš namlsanej "kvalitní filmařinou"). Proto jsem to celé ještě přehodnotil a ono to vlastně až tak příšerný nebylo. Občas to bylo vlastně i zábavný, nebralo se to tak smtelně vážně (na rozdíl od Norrisovy Delty) a celá jednotka byli vlastně veskrze celkem sympaťáci! Ti bystřejší diváci si navíc mohli všimnout Douglase Jr. a Norrise Jr. v epizodních rolích :-)(21.4.2009)

Tenhle film neni zase tak spatnej jak to vypada sice uz bez Norrise ale porad je to takova typicky Cannonovska akce co bych dal za to kdyby dnesni akcarny vypadali aspon takhle no a navrch musim dodat ze kdyz jsem sledoval ty pozdejsi paskvili pod nazvy Operace delta force tak tohle je proste porad o tridu vys i kdyz z puvodni serie jednoznacne nejslabsi dil to urcite ale dokoukat se da bez problemu 110 nejhorsi film? a to jako fakt? no jako vtip dobry ale ja se nesmeju...(12.8.2012)