Delta Force 3: Vražedná hra

USA, 1991, 90 min

Sam Firstenberg

Avraham Karpick
  • Claude Speed

Celá série, potažmo i celý tým Delta Force stojí na tom, že jeden z jejich členů je neohrožený, charakteristický bojovník. Ano, dámy a pánové, řeč je o Čaku Norisovi! Bez jeho "poker face" už to není to, co to bývalo dříve, zkrátka mi tady chyběl důvod, proč jsem se do této trilogie vůbec pouštěl. Když k tomu ještě připočteme průměrnou kvalitu předchozích dílů, výsledkem je jedna hvězda. Jednoduchá matematika.(5.5.2014)

Tenhle film neni zase tak spatnej jak to vypada sice uz bez Norrise ale porad je to takova typicky Cannonovska akce co bych dal za to kdyby dnesni akcarny vypadali aspon takhle no a navrch musim dodat ze kdyz jsem sledoval ty pozdejsi paskvili pod nazvy Operace delta force tak tohle je proste porad o tridu vys i kdyz z puvodni serie jednoznacne nejslabsi dil to urcite ale dokoukat se da bez problemu 110 nejhorsi film? a to jako fakt? no jako vtip dobry ale ja se nesmeju...(12.8.2012)

• JohnSmith

Poněkud zábavnější a přijatelnější než byla dvojka.Sice si tentokrát vybrali neexistující zemi (Sudálsko) a prapodivné spojenectví amerických a sovětských vojáků určené k unesení teroristy.Tak dejme tomu,že se točej i stupidnější témata,ale muselo by to být lépe natočeno.Což v tomhle případě je tragédie.Jak jsem pochopil vojáci měli být z americké Delty a ruského Specnaz. Je opravdu lepší,když si režisér vezme k sobě někoho, kdo se aspoň trochu v armádě vyzná a ví jak co funguje.Páč to Firtenberg neudělal a výsledkem je naprostá slátanina, která dělá z vojáků speciálních sil kovboje kteří střílí od pasu pěkně bez míření a hrajou si na dobrodruhy.Dalším hřebíčkem do rakve byl český dabing,který je horší než úděsný(18.4.2008)

• leonidas

skvělé,nikde jsem se tak super nepobavil.zvláště prvních deset minut kdy zlý arabové padají jako švestky a to je v pořádku ,pak umře jeden američan a je to na řostřílení všeho možného .škoda jen,že tam nepřijel autobus s malýma arabátkama protože zřejmě by ho rozstříleli taky a bylo by to správné(podle rejži).dál si to nepamatuji tuhle slátaninu jsem zapomněl raz dva.ale prvních deset minut je fakt bomba.(7.4.2006)

• MickeyStuma

S ohledem na předchozí snímky série se jedná o naprostou filmovou katastrofu. První film měl duo Chuck Norris a Lee Marvin. Ve dvojce už zůstal jenom Chuck a ve trojce už není ani on. A to, že  ho zastoupil v podřadné roli jeho syn Mike, který si s otcem zahrál již ve snímcích ´Loganova střela´, ´Osmiúhelník´ a ´Vynucená pomsta´, na tom nic nemění. Nelogický scénář plný naivity a dějových děr, herectví horší než u amatérů, ohromná televisnost a nízký rozpočet. Bojové scény takto zrealizované snad jsou používány na vojenských akademiích pro zábavu jako parodie. Námět do dnešních dnů však nezestárnul. Jen USA s Ruskem spolu nespolupracují, ale naopak stále brojí proti sobě. Tento film z předchozími nemá absolutně nic společného a je jasnou ukázkou toho, jak se to dělat nemá.(21.9.2017)