Delta Force 3: Vražedná hra

Christopher Pearce

Kostýmy:

Rona Doron
  • MickeyStuma

S ohledem na předchozí snímky série se jedná o naprostou filmovou katastrofu. První film měl duo Chuck Norris a Lee Marvin. Ve dvojce už zůstal jenom Chuck a ve trojce už není ani on. A to, že  ho zastoupil v podřadné roli jeho syn Mike, který si s otcem zahrál již ve snímcích ´Loganova střela´, ´Osmiúhelník´ a ´Vynucená pomsta´, na tom nic nemění. Nelogický scénář plný naivity a dějových děr, herectví horší než u amatérů, ohromná televisnost a nízký rozpočet. Bojové scény takto zrealizované snad jsou používány na vojenských akademiích pro zábavu jako parodie. Námět do dnešních dnů však nezestárnul. Jen USA s Ruskem spolu nespolupracují, ale naopak stále brojí proti sobě. Tento film z předchozími nemá absolutně nic společného a je jasnou ukázkou toho, jak se to dělat nemá.(21.9.2017)

Mě se film líbil, je důstojným pokračováním perfektní dvojky. Na dvojku to nemá, ale zase mi přijde o něco lepší jak jednička. Béčkovitá akce, ale mě to nevadí. Akce zde bylo dost, dynamická povedená hudba, napětí, dobré herecké obsazení. Mohl být lepší konec a pár akce navíc. Ale i tak u mě spokojenost. Syn Chucka Norrise mě bavil. Příběh rozhodně zaujme, ale mohl být lépe zpracován. Přesto hodnotím film na 80% = ****(29.10.2012)

• Haymar

Hahaha, původně jsem sice "flirtoval" s myšlenkou na "nejvyšší ocenění", ale pak jsem si uvědomil, že tím odpadem poslední dobou už nějak moc hýřím (buďto je tolik špatných filmů nebo už sem příliš namlsanej "kvalitní filmařinou"). Proto jsem to celé ještě přehodnotil a ono to vlastně až tak příšerný nebylo. Občas to bylo vlastně i zábavný, nebralo se to tak smtelně vážně (na rozdíl od Norrisovy Delty) a celá jednotka byli vlastně veskrze celkem sympaťáci! Ti bystřejší diváci si navíc mohli všimnout Douglase Jr. a Norrise Jr. v epizodních rolích :-)(21.4.2009)

• leonidas

skvělé,nikde jsem se tak super nepobavil.zvláště prvních deset minut kdy zlý arabové padají jako švestky a to je v pořádku ,pak umře jeden američan a je to na řostřílení všeho možného .škoda jen,že tam nepřijel autobus s malýma arabátkama protože zřejmě by ho rozstříleli taky a bylo by to správné(podle rejži).dál si to nepamatuji tuhle slátaninu jsem zapomněl raz dva.ale prvních deset minut je fakt bomba.(7.4.2006)

• Pecival

Solidní porce fajnové béčkové, tedy ultra nablblé, akce. Není to takové zlo jako giant shark..., raptor islandy nebo varan vs cobra a proto si to u mě nezaslouží odpad. Ikdyž svým zvrhlým způsobem je to méně zábavné. Každopádně kdybych si chtěl střihnout nějakou hodně lacinou akci z přelomu 80/90 tohle může být slušná volba. Dabing je absolutní nezbytnost !(22.1.2010)