Toni Hamady plánuje opustit rodinný byznys i svět zločinu a žít v poklidu se svou manželkou a dcerkou. Když je však jeho švagr během razie zatčen, Toni se cítí povinen znovu stanout v čele klanu. Jeho horkokrevný bratr Abbas mu v tom vůbec nepomáhá. Až když se na scéně objeví dávný přítel Vince, Tonimu znovu svitne naděje. (HBO Europe)

Daddko

Do Nemecka som chodil často, participoval som na projektoch v automobilovom priemysle. Priateľskí ľudia, nápomocní, sem tam posedenie pri pive kde som počul ich názory a to rozdielne čo trúbia ich politici. Sú ako jeden a neprišiel som do styku s imigrantami z 3 sveta, tie štrvte som nevidel. Tretia generácia Turkov a najmä " Juhoslovanov" v pohode, to už sú Nemci ktorí pochopili a akceptovali podmienky vzájomného, civilizovaného spolužitia. A táto arabská kriminálna horda v rámci nemeckej spoločnosti ma riadne zaskočila. Veď to tam štát a polícia nemá pod kontroloU. Že je to tak vo Francúzsku, kde polícia už ani nechodí do get nelegálnych prisťahovalcov beriem už roky ako holý fakt. Ale v Nemecku ? Tak to ma riadne prekvapilo že orazení čmudi z 3. sveta si tam pomaly robia čo chcú !!! ()