Zatímco se Laurène zoufale pokouší uniknout z rokle a přivést pomoc pro Teddy Beara, zaplaví ji vzpomínky na únos. Siriani učiní znepokojivý objev. (Netflix)

Trevor

Má to síce solídnu atmosféru, ale tak nejako uniká pointa toho prečo sa tam Méďa dostal, Sirianiho správanie je tiež zvláštne a ako smi si už pri seriály zvykli posun v hlavnej dejovej línii nenastal ani o milimeter. ()

Doomcourier

Teď když se dívám na hodnocení epizody, tak si nejsem úplně jistý, zda jsem se koukal na správnou epizodu, protože momentálně je hodnocení na 67%, což rozhodně neodpovídá. V epizodě se nenacházel žádný vycpávkový krimi případ, takže se to zatraceně povedlo. Dávám jednu hvězdu dolů, protože hodinová stopáž je na mě moc a ke konci jsem trošku ztrácel pozornost, což by se stávat nemělo. ()

Anderton

Každý viacsériový seriál má svoju odlišnú epizódu a pre Zone Blanche je to práve E6/S2. Bál som sa, že bude plná logických nezmyslov, ale našiel som len jeden, možno som málo hľadal. Laurene po páde do roklinky dostane halucinácie, rozumej dostane sa opäť do spomienok z roku 1996, takže má opäť všetky prsty. No a my zistíme, že zabudla na jeden veľmi dôležitý detail. V meste (čo je dosť silné slovo, ale proste mimo lesa) sa riešia najmä problémy so zradami a následnými sklamaniami, čo bolí obzvlášť po tom, čo sa s niekým vášnivo milujete a potom zistíte, že... ()