Kolem Villefranche se objeví zvířecí kosti a Laurène s Bertrandem dají dohromady tým, který pročeše lesy. Arduinniny děti mezitím chystají útok. (Netflix)

prof.Snape

Pokud to nechtěli ukončit kvůli třetí řadě, měli ji také natočit. Takto je to v důsledku spousta promarněného času, byť rating jednotlivých epizod, s výjimkou té poslední, vidím na 4*+ Typický nový přistup Netflixu (společně s tím ulítlým zastoupením různých entit vysoko nad rámec jejich běžného výskytu v populaci) - Money first, viewers second. Škoda! ()

Anderton

Finále ma veľmi potešilo, samozrejme sa venujeme už len makrozápletke a takmer celý čas strávime v lese. A že sa tam dejú veci. Okrem toho sa dočkáme aj akcie zo strany miestneho samozvaného záchranárskeho hnutia, inak skôr teroristického, ktorá vrcholí spoločne s akciou v lese. Ku koncu nás čaká prekvapenie ohľadom identity tvora z lesa. To je však prekvapivé vzhľadom na udalosti so šiestej epizódy, ale aj tak ma táto alternatíva nenapadla. Séria končí pre viaceré postavy tragicky, čo myslím skvele korešponduje s celkovou atmosférou seriálu. ()