poster

Atlantida, 2003 (studentský film) (festivalový název)

 • Slovensko

  Atlantída, 2003

 • Ukrajina

  Aтлантида, 2003

 • anglický

  Atlantis, 2003

  (festivalový název)

Krátkometrážní / Drama

Slovensko / Česko / Ukrajina / Polsko, 2017, 30 min

Režie:

Michal Blaško

Scénář:

Michal Blaško

Kamera:

Adam Mach
(další profese)
 • venca163
  ****

  Heavy shit. Líbilo se mi postupný poodhalování toho, o co vlastně jde, zakrysení i poslední beznadějnej pokus to zvrátit. Halé, jestli za tohle nejdeš do pekla, tak už fakt nevim. #kviff (80%)(7.7.2017)

 • Anderton
  ****

  Scenáristka Linda Aronsonová hovorí o krátkych filmoch ako o vhodných prostriedkoch pre prezentáciu prvého dejstva. A takto vnímam aj Blaškov film. Ten končí v istom zaujímavom momente. Vlastne hneď v dvoch, pre každého protagonistu absolútne odlišných a otvára sa tu množstvo fabulácií, ako by ich osudy mohli ďalej pokračovať. Ak by sa Blaško rozhodol z Atlantídy urobiť nakoniec celovečerák o tom, čo bolo ďalej, nebol by som vôbec proti.(3.10.2017)

 • Jufonka
  *****

  Super! Dost mě to rozsekalo. Těžko napsat delší komentář, abych nespoilerovala, každopádně jsem tenhle studentskej film vidětla na KVIFF 2017 a posledních 5 minut filmu mě překvapilo, šokovalo a hlavně dost zarmoutilo. Obě dvě postavy mi na začátku byly sympatický a dost jsem jim fandila, protože vzhledem k historii ČR, resp ČSSR, nebyl až takovej problém se s nimi ztotožnit. Film doporučuju, rozhodně to nebude ztracenejch 30 minut, naopak.(26.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace