BaronMartin

Cloak & Dagger si stále udržuje poměrně dost vysokou kvalitu a já si tento seriál prostě celkem užívám. Tahle epizoda konečně přináší tu správnou dynamiku mezi Tandy a Tyronem, kterou jsem chtěl u dílu minulého, tedy takové to jemné, kamarádské pošťuchování. Epizodou jsou navíc propletené 2 celkem důležité události, tedy večírek Roxxonu (ještě jsem to tuším nezmínil, nicméně se mi hrozně líbí, že od druhé řady Agent Carter má konečně Roxxon v MCU nějakou významnější roli) a především basketbalový zápas, který má extrémně silnou atmosféru. Díl má určitě své problémy, ať už celá část s O'Reilly, která je zatím mega zbytečná, nebo třeba fakt absolutní nahodilosti Tyových schopností, které ho prostě teleportují zrovna tam a zrovna v moment, kdy a kam to scénář potřebuje (a já chápu, že se nejspíš ukáže, že to funguje přesně na tento princip: že se Ty přemisťuje tam, kde zrovna touží být, je to ale prostě mega divně zpracované. Jakože, proč se na konci epizody přenesl za Billyho kámošem? Však to vůbec nechtěl :D). A taky je zde podivný moment, kdy Tandy se vydá na večírek Roxxonu, aby se něco dozvěděla o chlápkovi, který dost možná může za její životní útrapy, a na tom večírku si out of nowhere vzpomene, že toho týpka vlastně zná :D Jinak ale fajn díl. Hodnocení: 70% ()

Tom10000

5.díl. Dagger sesbírala všechny dokumenty z tajného trezoru Grega, pomocníka její matky ve vyšetřování ohledně tajemství Roxxonu, a nyní je skládá dohromady, aby přišla na hlavní aktérku, případně oběti všech zmatků. Jelikož už zvládá ovládat svoji moc, nečiní ji potíž dostat se na akci této společnosti a postupně získat přístup až k největšímu hnusákovi zodpovědnému za její utrpení. Jenže to není vše. Dagger se též snaží pomoci Cloakovi a i sama sobě ohledně jejich vzájemného spojení. Když čaruje, ubírá to Cloakovi na kontrole. On sám se znovu dvakrát přesunul. Poprvé k bývalému kamarádovi svého zesnulého bratra, aby si s ním popovídal, podruhé na stejné místo, ale do jiné situace. Jistá policejní komisařka má na háku hlavního aktéra všech kšeftů s drogami. Jen škoda, že s tím hlavním zmetkem sama spolupracuje (zdánlivě), a i ona sama se podílí na braní kokain (...). 70 procent. Kdyby nebylo těch zmatků, hodnotil bych výše. ()